Catalog online
- Nu poți să adaugi „Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma FLAMES 1500x1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
ROBOT BUCATARIE GRI HB-7620 Include taxa verde de 0.75lei fara tva
SKU:
6423808064700
502,00 lei
| Utilizare | Comercial |
|---|---|
| Tip produs | Mixer cu bol |
| Alte caracteristici | Framantare Amestecare Mixare oua |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare Protectie supraincalzire Viteza variabila |
| Continut pachet | 1 x Mixer planetar |
| Culoare | Gri |
| Putere | 1000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Trepte viteza | 6 |
| Capacitate | 5 l |
Kit Energy+ GRAPHITE 58GE132: baterie Li-Ion 4Ah 18V cu încărcător 2,3A
SKU:
5902062096159
501,50 lei
| Tip produs | Acumulator |
|---|---|
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
58GE114 PRESA AUTOMATA CARTUS SILICON 18V ACUMULATOR NEINCLUS
SKU:
5902062082527
497,50 lei
| Tip produs | Unealta multifunctionala |
|---|
Robinet sfera 3″ FF, cu maner, RB-LDFF3A/ER-LDFF3A
SKU:
4000000433460
495,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
SIKA IGOLFLEX-N HIDROIZOLATIE FLEXIBILA PE BAZA DE BITUM-CAUCIUC 25KG 65900
SKU:
7612894213072
493,00 lei
| Greutate | 25 kg |
|---|---|
| Culoare | Negru |
Ventilator cu pulverizator apa, 40cm, HB5601NG
SKU:
6423808068852
491,00 lei
| Model | HB-5601NG |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | |
| Material | Plastic, Metal |
Friteuza cu aer cald Daewoo DAF2000, 1500W, 3.6L, touchscreen, crem
SKU:
7132894687128
490,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate | 1 Kg |
| Tip panou | Digital |
| Numar programe | 12 |
| Material corp | Plastic |
Baterie stativa lavoar inalta Vitto VerdeLine, crom BVI2LVL
SKU:
5903738211593
488,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Vitto Verdeline |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
BATERIE STATIVA BIDEU ADORE WHITE/CHROME BDR6
SKU:
5902194971362
486,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Adore |
| Material | alama |
| Finisaj | alb |
Masina de Tuns Gazon Electrica Ruris SF7A106 7062016
SKU:
6424340250507
484,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Fierastrau circular 1200W rpm: 5000 min-1 Graphite 58G488
SKU:
5902062584885
483,00 leibuc
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G488 |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Mona Slim White, 505 x 400 x140 mm, REA-U6300
SKU:
5902557331109
481,00 lei
| Cod produs | REA-U6300 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Argintiu |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Mona |
| Lungime | 505 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 115 mm |
Instant electric 3500 W IWH 35 X02KI TESY
SKU:
3800879115891
480,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Instant apa calda |
| Putere | 3500 W |
| Alimentare | Electric |
| Latime | 130 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 200 mm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 76 mm |
| Clasa energetica | A |
| Suprafata montare | Perete |
Pompa submersibila apa curata cu melc 0.50hp 115m BAR-4QGD050
SKU:
6421000003930
471,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|
Vopsea Savana superlavabila, alba, exterior 15l
SKU:
6420319745012
470,50 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 15L |
Camin racord/inspectie – 45 DN315-H1520 3 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000504733
469,50 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1520 |
| INTRARI/IESIRI | 3 IN-1 OUT – D.200/160 |
Polizor Unghiular 125MM DWE4057 M14 turatie fixa 11800rpm 800W DEWALT include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5035048633847
468,50 lei
| Greutate | 1.80 |
|---|---|
| Tip produs | Polizor unghiular |
| Brand | DeWalt |
| Culoare | Galben |
Usa semineu cu geam, model cerbi, ornamente argintii, 55.5×34.5 cm
SKU:
5949034986889
467,50 lei
| Cod produs | 674242 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cheie dinamometrica 1/2″, 60-340Nm Yato YT-0754
SKU:
5906083907548
466,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0754 |
Miniferăstrău cu lanț GRAPHITE 58GE116 18V Li-Ion 10 cm, fără fir, 0-20000 rpm
SKU:
5902062082541
465,50 lei
| Alimentare | Acumulator |
|---|---|
| Tip motor | Electric |
Pompa submersibila de apa curata, 300W, 8400L/H3 PF0300
SKU:
4002829831564
465,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | PF0300 |
LT00050 DISPOZITIV PT. TAIAT GRESIE SI FAIANTA CU RULMENTI, 600mm, TUV
SKU:
6421948000503
464,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Aspirator curatare geamuri Karcher WV 11633-212.0
SKU:
4054278645575
462,50 lei
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator curatare |
| Latime de lucru | 280 mm |
| Dimensiune | 120x280x320 mm |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Greutate | 1.2 kg |
| Continut pachet | Incarcator acumulator Sticla pulverizator Extra cu laveta din microfibra Detergent concentrat pentru curatarea geamurilor |














