Catalog online
Set dalti de impact, CR-V 2×140, 3×152, 6×152, 8×115 Yato YT-4712
SKU:
5906083471216
36,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-4712 |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 21mm Yato YT-1687
SKU:
5906083916878
36,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1687 |
Cleste strangere coliere furtun 2mm, 215mm Yato YT-0646
SKU:
5906083906466
36,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0646 |
Centura scule, material textil, 5 compartimente LT78751
SKU:
6421948787510
36,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT78751 |
Dreptar NEO TOOLS 72-147 aluminiu 500×235 mm pentru unghiuri drepte
SKU:
5907558471854
36,00 lei
| Tip produs | Dreptar |
|---|---|
| Pentru | Universal |
| Material | Aluminiu |
CERESIT TS 51/61 SPUMA PU MONTAJ IARNA 750ML 2350555/2350554
SKU:
4740008200052
36,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 750 ml |
| Aplicabilitate | manual |
| Culoare | alb |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. -10 |
| Utilizare | pe lemn, beton, piatra, metal |
LAC PT PIATRA IDEAL INCOLOR 0.75L
SKU:
5946046003269
36,00 lei
| Tip produs | Lac |
|---|---|
| Aplicabilitate | Beton, Lemn, Metal, Zidarie, Tencuiala |
| Culoare | Incolor |
Teava PP-R/FIBRA D32 – 4000 mm
SKU:
6426227000113
36,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D32 – 4000 mm |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ Alb Natur ADEPLAST 25KG
SKU:
5945762003249
36,00 lei
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 5 |
| Greutate | 25 |
Tapet dungi Enigma P S20513-4, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601044697
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Treapta pentru scari gresie Granito, model piatra, 6806-0038, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084356
36,00 lei
| Gama | GRANITO |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Tip produs | Treapta |
Clema cu actiune rapida 350x50mm Topex 12A530
SKU:
5902062125309
36,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 12A530 |
Parchet laminat Novella Classic 5940, clasa 33, grosime 8 mm, maro
SKU:
8680734031055
35,99 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5940 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Clasa | 31 |
Cheie multifunctionala 8in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, 256 mm, anti-alunecare
SKU:
6426449022696
35,50 lei
| Tip produs | Set chei si scule |
|---|---|
| Utilizare | Strangere, Deschidere |
| Pentru | Baterii, Boiler, Lavoar |
| Material | Aluminiu |
| Dimensiune | 40 mm |
| Lungime | 256 mm |
| Cantitate | 1 Bucati |














