Catalog online
Adeziv polistiren DUOCONTACT 25KG BAUMIT
SKU:
5945752000845
38,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45387 |
| Greutate | 25 |
Piesa decorativa Aquarelle, model flori, 2814, 6×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745281415
38,00 leiBUC
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2631 IZOLA WAVES LILA 25×50 cm
SKU:
3800745263114
38,00 leiBUC
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Design | Valuri |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2632 IZOLA WAVES GREEN 25×50 cm
SKU:
3800745263213
38,00 leiBUC
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Design | Valuri |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Chei tubulare cu antrenor torx 1/4″ 7 piese Topex 39D378
SKU:
5902062393784
38,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 39D378 |
Cheie tubulara tip surubelnita 8x125mm Yato YT-1544
SKU:
5906083915444
38,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1544 |
Cheie tubulara de impact HEXA adanca 1/2″ 29mm Yato YT-1049
SKU:
5906083910494
38,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1049 |
CERESIT CT126 20KG Glet pe baza de ipsos interior
SKU:
5946043000148
38,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1 |
| Greutate | 20 |
LT56477 SET 9 CHEI HEXAGONALE, 1,5-10 mm, Cr-V, satinate
SKU:
6421948564777
37,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Chei hexagonale/imbus |
CERESIT SILICON CS 28 TH Rezistent la temperatura SIL 280ML 2670127
SKU:
9000101126433
37,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Tapet cu elemente florale crem 114901 Elegantza 2020, 10.05 x 0.53 m
SKU:
5060233001552
Prețul inițial a fost: 37,50 lei.30,00 leiPrețul curent este: 30,00 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|














