Catalog online
- Nu poți să adaugi „Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX FLOWER 1500x1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Hota decorativa Hausberg HB-1500 450 mc/h Bej
SKU:
6423808028443
FRITEUZA TEFAL EY245310 AIRFRYER include taxa verde 4.38 lei fara tva/buc
SKU:
3045387291082
| Brand | Tefal |
|---|---|
| Model | EY245310 |
| Material | plastic |
| Utilizare | pentru mancaruri crocante, prajite sau coapte fara ulei |
| Greutate | 5.71 |
| Culoare | verde |
| Tensiune | 220 |
| Alte caracteristici | 10 programe automate, ecran tactil LCD, functie oprire automata, timer |
| Putere | 1500 |
| Capacitate | 5 |
| Inaltime | 32.5 |
| Dimensiuni | 32.5 x 27.3 x 37.5 |
| Cod produs | 7211419108 |
Instant electric IWH 50 X02IL TESY
SKU:
3800879115921
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Hota Arctic AH62, 2 motoare, 250 W, putere de absorbtie 365 mc/h, Alb
SKU:
8690842906695
Chiuveta din granit cu scurgere DAFNE, 1 cuva, 51cm, gri
SKU:
5947226516463
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 510 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 510 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Set chei tubulare 3/8′ pentru filtru de ulei, diverse dimensiuni, 30 de piese Yato YT-0596
SKU:
5906083905964
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0596 |














