Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Faianta rectificata Essenza Cream 4953, tip marmura, 30x60 cm, crem” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Cap de perie pentru cazan triunghiulara EVOTOOLS 612065
SKU:
4892004120657
Faianta Metro White model marmura 10×20 cm, finisaj lucios, culoare alba
SKU:
8698541025907
| Gama | Metro |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×20 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cap perie 100 mm LUMYTOOLS LT55910
SKU:
6421948559100
Faianta Mirage 2060-0131, model marmura, 60×30 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
5945005085964
Faianta mov IZOLA 5896 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589610
Faianta Nairobi Beige 4977, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745497717
Faianta Nairobi Brown 4978, tip marmura , 30×60 cm, maro
SKU:
3800745497816
Faianta rectificata 4941 Vertus Black 30×60 cm, model marmura, culoare neagra
SKU:
3800745494112
Faianta rectificata 4943 Altissimo White, model marmura, 30×60 cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
3800745494310
Faianta rectificata Altissimo Leaves White 4944, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745494419
Faianta rectificata Concepto, model monocolor, 1260-0076, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083564
Faianta rectificata Essenza Cream 4953, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745495317
Faianta Rectificata Ethera Waves Beige 4888, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745488814
Faianta rectificata Firenze Beige 4957, tip marmura, 30×60 cm, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
3800745495713
Faianta Rectificata Firenze Leaves Beige 4958, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745495812
Faianta Rectificata Freya Anthracite 6324, tip marmura, 24.4×74.4 cm, gri inchis
SKU:
3800745632415
| Gama | FREYA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Capac WC delfini WC/DELFIN FERRO
SKU:
8590309026747
Faianta Rectificata Gioia White 6325, tip marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745632514
| Gama | GIOIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Goldie Onda White 4992, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499216
| Gama | Goldie Onda White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Capac WC MDF wenge WC/WENGE FERRO
SKU:
8590309047889
Faianta Rectificata Legno Beige 6328, tip lemn, 24.4×74.4 cm, bej
SKU:
3800745632811
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Legno Grey 6352, tip lemn, 24.4×74.4 cm, gri
SKU:
3800745635218
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Legno Natural 6327, tip lemn, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745632712
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Nobile Anthracite 4942, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745494211
Faianta rectificata Portobello Brown 4955, tip marmura, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745495515
Faianta rectificata Statuario Waves White 4940, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745494013
Faianta rectificata Statuario White 4939, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745493917














