Catalog online
Tapet damasc Palace P-Palace-S9508-1 , 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601029540
Prețul inițial a fost: 43,00 lei.34,40 leiPrețul curent este: 34,40 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet caramida Home Design cod 428063, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441428063
Prețul inițial a fost: 97,00 lei.77,60 leiPrețul curent este: 77,60 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet geometric Lagom P S21617-3, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601053224
Prețul inițial a fost: 43,50 lei.34,80 leiPrețul curent este: 34,80 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet baroc floral visiniu auriu Modern-Classic Design cod Z72046, 10 x 0.53 m
SKU:
8014573720465
Prețul inițial a fost: 152,00 lei.121,60 leiPrețul curent este: 121,60 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
TAPET 25334 ALTAGAMMA 2023
SKU:
8018436253343
Prețul inițial a fost: 203,00 lei.162,40 leiPrețul curent este: 162,40 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet geometric Tria P S21559-5, 10 m x 0.53 m, negru
SKU:
8681601052951
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet geometric Altagamma Living cod 25332, 10 x 0.53 m
SKU:
8018436253329
Prețul inițial a fost: 203,00 lei.162,40 leiPrețul curent este: 162,40 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet geometric Lagom P S21602-4, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601053095
Prețul inițial a fost: 43,50 lei.34,80 leiPrețul curent este: 34,80 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S20505-3 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601041979
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Gala P S20519-6, 10 m x 0.53 m, maro
SKU:
8681601041719
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet dungi Enigma P S20513-4, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601044697
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet cu frunze Altagamma Living cod 25303, 10 x 0.53 m
SKU:
8018436253039
Prețul inițial a fost: 203,00 lei.162,40 leiPrețul curent este: 162,40 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet model vopsea decorativa, 10 m x 0.53 m, crem, Elegantza 2021 210309
SKU:
4000441210309
Prețul inițial a fost: 64,00 lei.51,20 leiPrețul curent este: 51,20 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet geometric Lagom P S21617-2, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601053217
Prețul inițial a fost: 43,50 lei.34,80 leiPrețul curent este: 34,80 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet geometric Tria P S21559-2, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601052920
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet clasic Lagom P S21620-2, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601053255
Prețul inițial a fost: 43,50 lei.34,80 leiPrețul curent este: 34,80 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet animal print Lagom P S21600-5, 10 m x 0.53 m, maro
SKU:
8681601053033
Prețul inițial a fost: 43,50 lei.34,80 leiPrețul curent este: 34,80 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet dungi Touch of Fashion P-Atof S8512-5, 10 m x 0.53 m, negru
SKU:
8681601024224
Prețul inițial a fost: 43,50 lei.34,80 leiPrețul curent este: 34,80 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet geometric Touch of Fashion P-Atof S8508-6, 10 m x 0.53 m, negru
SKU:
8681601024057
Prețul inițial a fost: 43,50 lei.34,80 leiPrețul curent este: 34,80 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet clasic Tria P S21560-4, 10 m x 0.53 m, maro
SKU:
8681601052982
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet tip animatie Elegantza 2023 cod 459104, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441459104
Prețul inițial a fost: 55,50 lei.44,40 leiPrețul curent este: 44,40 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Boiler electric Ariston Lydos Plus 100L, 1800 W, Alb
SKU:
5414849776029
1.189,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 24 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Inaltime | 88.5 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 100 l |
Boiler termoelectric cu serpentina Ferroli Calypso 100 VEMT, 100 l, 1500 W, 0.8 Mpa
SKU:
6938771375154
815,00 lei
| Tip produs | Boiler termoelectric |
|---|---|
| Greutate | 30kg |
| Inaltime | 99 cm |
| Diametru | 438 mm |
Boiler termoelectric cu serpentina Ferroli Power Thermo 80V, 1500 W, 80 L
SKU:
6938771375147
752,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.6 Kg |
| Inaltime | 75.5 cm |
| Diametru | 438 mm |
Boiler electric, 80 litri, 1.5 kW, Ferroli Isea IS-Swing 80
SKU:
8028693866149
707,50 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.6 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Inaltime | 97.3 cm |
| Diametru | 438 mm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 80 L |
Boiler electric Ariston Lydos R 100L, 1800W, rezervor emailat cu Titan
SKU:
5414849776159
805,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 24 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 91.3 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 100 L |
Boiler electric Ariston Lydos R 80L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776142
732,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.5 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 77.3 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 80 L |
Boiler electric Ariston Lydos R 50L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776135
660,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 16 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 56.8 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 50 L |
Scaun practic din otel Arkadia pentru terasa si gradina
SKU:
5902659141583
204,00 lei
| Material | Otel |
|---|---|
| Greutate | 3.5 kg |
Scaun din otel si polirattan Hercules clasic pentru gradina
SKU:
5908227361124
141,50 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE) |
|---|---|
| Greutate | 2.5 kg |
BALANSOAR HERNING MIRPOL 7750270
SKU:
5908227363883
1.917,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
SET MOBILIER GRADINA OSMAN Mirpol 6+1
SKU:
5901738196322
2.409,00 lei
| Material | Otel, Sticla securizata |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
SET MOBILIER GRADINA MEBLI ABER Mirpol
SKU:
5908227361346
1.619,50 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
Set coltar cu masa Family din polirattan, pentru 5 persoane, gri
SKU:
5902659142177
3.075,00 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE), Poliester |
|---|---|
| Greutate | 60 kg |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Royal Black/White, 625 x 360 x 150 mm, finisaj lucios, REA-U6600
SKU:
5902557336128
873,50 leibuc
| Cod produs | REA-U6600 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Royal |
| Lungime | 625 mm |
| Latime | 360 mm |
| Inaltime | 150 mm |
| Adancime | 100 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Berta, 560 x 355 x 145 mm REA-U5055
SKU:
5902557369720
589,50 lei
| Cod produs | REA-U5055 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Berta |
| Lungime | 560 mm |
| Latime | 355 mm |
| Inaltime | 145 mm |
| Adancime | 125 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo Black Aiax, 410x605x140 mm, finisaj mat, REA-U6625
SKU:
5902557375295
723,00 lei
| Cod produs | REA-U6625 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo Black Aiax |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo 61 White-Black Edge, 410 x 605 x 140 mm, REA-U6210
SKU:
5902557375318
589,50 lei
| Cod produs | REA-U6210 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo 61 |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
830,50 lei
| Cod produs | REA-U4663 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Ashley |
| Lungime | 400 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 125 mm |
| Adancime | 100 mm |














