Catalog online
- Nu poți să adaugi „Faianta Brick Terra, tip piatra, 34x50 cm, culoare maro, finisaj mat” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Faianta rectificata Marble Athena White 3389, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338911
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Kartepe Anthracite KAR2, 30×60 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853127313
| Gama | KARTEPE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Classic Carrara Gold DK, CLA12, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios, in relief
SKU:
8698853175413
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Concepto, 1260-0077-4201, model monocolor, 60×30 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
5945005083571
Faianta rectificata Terra White QK17, model ciment, 30x90x0.9 cm, alb, finisaj mat
SKU:
8692844918249
Gresie Tropical Green-White Full Lapp, model decor, 60×120 cm, alb-verde
SKU:
8698541060670
| Gama | Tropical |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb, Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Verano Burgundy 10×30 cm VRO14, rosu, finisaj lucios
SKU:
8691273631606
| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Rosu |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Verano White 10×30 cm VRO01, alb, finisaj lucios
SKU:
8691273198703
| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Alb |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Verano Dark Green 10×30 cm VRO25, verde inchis, finisaj lucios
SKU:
8691273368106
| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Verde inchis |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Astoria Crema Decofon Magnifica 1. QK45, model marmura, 30×90 cm, Crem, finisaj lucios
SKU:
8697497189381
Faianta rectificata Astoria Crema 1., model marmura, 30×90 cm QK47, Crem, finisaj lucios
SKU:
8692844915743
Faianta rectificata Astoria Grey Decofon 1., model marmura, 30×90 cm, Gri, finisaj lucios
SKU:
8697497187349
Faianta rectificata Astoria Grey 1., model marmura, 30×90 cm QK11, Gri, finisaj lucios
SKU:
8692844915767
Faianta rectificata Astoria Turquoise Decofon Magnifica 1.QK17, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8697497188803
Faianta Terra Carbon 33×66 cm model lemn 55009845
SKU:
8697819040239
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Faianta Terra Coffee 33×66 cm model lemn 55009842
SKU:
8697819040246
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Faianta Rectificata Helios 1. 30×90 cm model marmura
SKU:
8692844916702
Faianta Rectificata Helios Decofon 1 30×90 cm model marmura
SKU:
8697497192329
Faianta rectificata Astoria Turqoise-Magnifica 1. QK16 30×90 cm
SKU:
8692844915804
Faianta Verano Turquoise, 10×30 cm VRO90, model decor, turquoise, finisaj lucios
SKU:
5949005772060
| Gama | Verano |
|---|---|
| Culoare | Turquoise |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Design | Decor |
Faianta Crayon Light Grey 10×30 cm, CYN47, model decor, gri deschis, finisaj lucios
SKU:
8691273179108
| Gama | Crayon |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Design | Decor |
Carota bi-metal 29mm Graphite 57H910
SKU:
5902062579102
Faianta Marvy Glossy Rec/Momento 1. 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915415
Carota bi-metal 19mm Graphite 57H902
SKU:
5902062579027
Faianta Marvy Glossy Decofon Rec/Momento 1. 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497190202
Carota bi-metal 16mm Graphite 57H900
SKU:
5902062579003
Faianta Bumpy Blue 850113, 10×40 cm, model monocolor, albastru finisaj mat
SKU:
8698541048562
| Gama | Bumpy |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 10×40 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Grosime | 8.5 mm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
Carota bi-metal 22mm Graphite 57H906
SKU:
5902062579065
Faianta Ayrona Blanco 25×50 cm, model ciment, finisaj mat, alb, model ciment, finisaj mat, alb
SKU:
8432597583697
Carota bi-metal 64mm Graphite 57H926
SKU:
5902062579263
Faianta Ayrona Lines relief 25×50 cm, model dungi, finisaj mat, gri, model dungi, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583727
Carota bi-metal 51mm Graphite 57H922
SKU:
5902062579225
Faianta Boheme Beige 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri, model marmura, finisaj mat, bej
SKU:
8432597583529
Faianta Boheme Gris 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583567














