Catalog online
Poarta access auto mare din tabla debitata cu plasma MAX IRIS ARCADE 4000 x 2040 mm
SKU:
4000000554189
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 4000×2040 mm |
| Gama | IRIS ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Scuter electric RDB CC15 Red Wine, 2000W, fara permis, 25km/h
Cazan combustibil solid Magdolna 37kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556275
Cazan combustibil solid Magdolna 32kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556268
Cazan combustibil solid Magdolna 27kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556251
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 30 + KIT EVACUARE 3302124+3318073 include taxa verde 21 lei fara tva
SKU:
3234090881257
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
Poarta access auto mare din tabla debitata cu plasma MAX NOBLE ARCADE 4000 x 2040 mm
SKU:
4000000554219
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 4000×2040 mm |
| Gama | NOBLE ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Centrala Condens Plus Motan 100 25 C38GC25V1 +Kit 60/100 Condens 71mm71221 include taxa verde 35 lei fara tva
SKU:
5944017002068
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma GRECIA 3884×1940 mm
SKU:
4000000525479
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | GRECIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta access auto mica din tabla debitata cu plasma MAX NOBLE ARCADE 3000 x 2040 mm
SKU:
4000000554202
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×2040 mm |
| Gama | NOBLE ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma N330 3884×1940 mm
SKU:
4000000526179
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | N330 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX CM1 3884 x 1940 mm
SKU:
4000000539568
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX CM1 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma N309 3884×1940 mm
SKU:
4000000525165
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 9 3884×1940 mm
SKU:
4000000525318
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma ARBORE 3884×1940 mm
SKU:
4000000544913
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | ARBORE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 24 + KIT EVACUARE 3302123+3318073+WIFI
SKU:
3234090881264
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma LINEA 3884×1940 mm
SKU:
4000000529057
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | LINEA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Centrala termica in condensatie WKD5471000000/EU2T – 26.5Kw + Kit de evacuare
SKU:
5907510156423
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Centrala termica |
| Dimensiuni | 700 x 400 x 385 mm |
| Putere | 26.5 kw |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 78 3000 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539247
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 78 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma GRECIA 3000×1940 mm
SKU:
4000000525486
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | GRECIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma NOBLE 3000×1940 mm
SKU:
4000000546672
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma CANVAS 3000×1940 mm
SKU:
4000000546078
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | CANVAS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma BOND 3000×1940 mm
SKU:
4000000545613
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | BOND |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma BOUQUET 3000×1940 mm
SKU:
4000000545361
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma Max Fasade 3000×1940 mm
SKU:
4000000534235
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | Fasade |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma FLAMES 3000×1940 mm
SKU:
4000000531234
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 16 3000×1940 mm
SKU:
4000000527497
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 174 3000×1940 mm
SKU:
4000000526278
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | 174 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N348 3000×1940 mm
SKU:
4000000526896
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N348 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 63 3000×1940 mm
SKU:
4000000526575
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 63 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 62 3000×1940 mm
SKU:
4000000524809
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 62 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N309 3000×1940 mm
SKU:
4000000525158
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 9 3000×1940 mm
SKU:
4000000524694
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX CUB 3000 mm x 990 mm
SKU:
4000000539308
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX CUB |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 3000×1940 mm
SKU:
4000000529019
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma COPAC 3000×1940 mm
SKU:
4000000542193
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX B52 3000 mm x 990 mm
SKU:
4000000539407
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX B52 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |



































