Catalog online
Gresie Metalica, model ciment, 60×120 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698541063459
159,00 leiMP| Gama | Metalica |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata River Brown, 60×120 cm, lucioasa, Maro
SKU:
8698541047374
120,50 leiMP| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Noce Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro
SKU:
8698541068584
99,00 leiMP| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata 3637 Tilia Chevron Brown, model lemn, 60×120 cm, Maro, finisaj mat
SKU:
3800745363715
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Lemn |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Himalaya Brown HIM1 60X120 cm, model marmura, portelanata, alb, maro, finisaj lucios
SKU:
8698853190614
83,00 lei1.45| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata 3516 Tilia Brown 60×120 cm, model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745351613
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Living, Hol, Dressing |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata Tilia Structure Brown 3519, 60×120 cm, rectificata, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745351910
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Grosime | 9 mm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata Sagano Almond Dark Line 904916 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541074714
99,00 leiMP| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Grosime | 9 mm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificare | Da |
Gresie Woodline Brown WOD2 60×120 cm, model lemn, maro finisaj mat
SKU:
8698853214419
77,50 leiMP| Gama | Woodline |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
Gresie portelanata lucioasa maro/auriu tip marmura Siena, 60×120 cm, cod SIE1
SKU:
8698853155019
89,50 leiMP| Gama | Siena |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Auriu, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Emperador Brown, 60×120 cm, EMP3, Maro
SKU:
8698853185818
122,00 leiMP| Gama | Emperador |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Chateau Decor Brown 6133, tip lemn, 60×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745613315
102,50 leiMP| Gama | Chateau |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |





































