Catalog online
Faianta Kartepe Anthracite KAR2, 30×60 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853127313
42,50 leiMP| Gama | KARTEPE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Move, model ciment, 6060-0281, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005080259
75,50 leiMP| Gama | MOVE |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Move, model ciment, 6060-0284, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005080273
76,00 leiMP| Gama | MOVE |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Subsol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |































