Catalog online
TERMOSEMINEU MIRANO PELLET N 24 LSMGP24T
SKU:
3800500457550
9.223,00 lei
| Model | Mirano PELLET |
|---|---|
| Pentru | Incalzire |
| Greutate | 192 kg |
Cazan pe peleți Fornello Pellet King 25 kW, 70 kg rezervor, otel, automatizat, telecomanda
SKU:
6427100199085
7.995,00 lei
| Model | Pellet King 25 |
|---|---|
| Utilizare | Incalzire |
| Alte caracteristici | Conductor de apa |
| Greutate | 180 kg |
| Clasa energetica | A+ – G |
| Dimensiuni | 140 cm x 59 cm x 75 cm |
| Capacitate | 70 kg |
| Consum | 2 kg |
| Material corp | Otel |
| Alimentare | Peleti |
| Tensiune | 220 V |
| Culoare corp | Negru |
Poarta access auto mare din tabla debitata cu plasma MAX IRIS ARCADE 4000 x 2040 mm
SKU:
4000000554189
6.734,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 4000×2040 mm |
| Gama | IRIS ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Cazan combustibil solid Magdolna 37kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556275
6.674,00 lei
| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 255 Kg |
| Putere | 37 KW |
| Dimensiuni | 710 x 540 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Centrala termică Ariston Genus One 24 kW WiFi, pe gaz, eficiență A, ecran tactil
SKU:
3234090869552
5.790,50 lei
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | GENUS ONE+ |
| Utilizare | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Pentru | Bucatarie, Antreu, Coridor / hol |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
| Presiune max. de lucru | 3 bar |
| Alte caracteristici | Vas de expansiune |
| Alimentare | Gaz metan |
| Dimensiuni | 74.5 cm x 40 cm x 31.5 cm |
| Tensiune | 230 V |
Cazan combustibil solid Magdolna 32kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556268
5.462,00 lei
| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 220 Kg |
| Putere | 32 KW |
| Dimensiuni | 540 x 610 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Cazan combustibil solid Magdolna 27kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556251
5.213,00 lei
| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 196 Kg |
| Putere | 27 KW |
| Dimensiuni | 540 x 500 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
5.130,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
Poarta access auto mare din tabla debitata cu plasma MAX NOBLE ARCADE 4000 x 2040 mm
SKU:
4000000554219
4.981,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 4000×2040 mm |
| Gama | NOBLE ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Centrala Condens Plus Motan 100 25 C38GC25V1 +Kit 60/100 Condens 71mm71221 include taxa verde 35 lei fara tva
SKU:
5944017002068
4.449,00 lei
| Tip produs | Cazan in condensatie |
|---|---|
| Model | Condens Plus 25 Kw |
| Pentru | Incalzire termica, Incalzire apa |
| Dimensiuni | 75 cm x 40 cm x 34,5 cm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma GRECIA 3884×1940 mm
SKU:
4000000525479
4.280,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | GRECIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta access auto mica din tabla debitata cu plasma MAX NOBLE ARCADE 3000 x 2040 mm
SKU:
4000000554202
4.141,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×2040 mm |
| Gama | NOBLE ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma N330 3884×1940 mm
SKU:
4000000526179
4.141,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | N330 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX CM1 3884 x 1940 mm
SKU:
4000000539568
4.141,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX CM1 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma N309 3884×1940 mm
SKU:
4000000525165
4.141,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 9 3884×1940 mm
SKU:
4000000525318
4.141,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma ARBORE 3884×1940 mm
SKU:
4000000544913
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | ARBORE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 24 + KIT EVACUARE 3302123+3318073+WIFI
SKU:
3234090881264
4.065,00 lei
| Tip produs | Cazan in condensatie |
|---|---|
| Model | CLAS ONE 24 WIFI |
| Pentru | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Dimensiuni | 74,5 cm x 40 cm x 31,5 cm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma LINEA 3884×1940 mm
SKU:
4000000529057
3.900,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | LINEA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Centrala termica in condensatie WKD5471000000/EU2T – 26.5Kw + Kit de evacuare
SKU:
5907510156423
3.799,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Centrala termica |
| Dimensiuni | 700 x 400 x 385 mm |
| Putere | 26.5 kw |
Motosapatoare RURIS 732, 4 timpi, 7.5 cp, benzina, latime 830 mm, negru-portocaliu
SKU:
6424340434846
3.766,00 lei
| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Capacitate cilindrica | 208 cm³ |
| Putere | 7.5 cp |
| Capacitate | 3.6 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 3 |
| Greutate | 86 Kg |
| Latime de lucru maxima | 830 mm |
| Latime de lucru minima | 560 mm |
| Adancime de lucru | 340 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 78 3000 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539247
3.577,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 78 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma GRECIA 3000×1940 mm
SKU:
4000000525486
3.577,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | GRECIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
CENTRALA TERMICA CARES S 24 EU + KIT EVACUARE 3301637+3318073 include taxa verde 17 lei fara tva
SKU:
3234090867565
3.449,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma NOBLE 3000×1940 mm
SKU:
4000000546672
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma CANVAS 3000×1940 mm
SKU:
4000000546078
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | CANVAS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma BOND 3000×1940 mm
SKU:
4000000545613
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | BOND |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma BOUQUET 3000×1940 mm
SKU:
4000000545361
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma Max Fasade 3000×1940 mm
SKU:
4000000534235
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | Fasade |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma FLAMES 3000×1940 mm
SKU:
4000000531234
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 16 3000×1940 mm
SKU:
4000000527497
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 174 3000×1940 mm
SKU:
4000000526278
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | 174 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N348 3000×1940 mm
SKU:
4000000526896
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N348 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 63 3000×1940 mm
SKU:
4000000526575
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 63 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 62 3000×1940 mm
SKU:
4000000524809
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 62 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N309 3000×1940 mm
SKU:
4000000525158
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 9 3000×1940 mm
SKU:
4000000524694
3.352,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX CUB 3000 mm x 990 mm
SKU:
4000000539308
3.350,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX CUB |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 3000×1940 mm
SKU:
4000000529019
3.350,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Generator de curent RURIS R-POWER GE5500RC, 5500W, 3 faze, motor 13CP, pornire electrică
SKU:
6424340888526
3.321,00 lei
| Capacitate cilindrica | 420 cm³ |
|---|---|
| Putere | 13 CP |
| Cod produs | 55000GRC25A |
| Capacitate rezervor ulei | 1.1 L |
| Capacitate rezervor combustibil | 25 L |
| Alimentare | Benzină fără plumb |
| Numar prize | 2 |
| Tensiune | 2 faze, 230V |
| Greutate neta | 73.1 kg |
| Frecventa(Hz) | 50 Hz |
| Putere nominală | 5000 W |
| Curent nominal (A) | 7.3A |
| Consum | < 370 g/kW/h |














