1285 x 192 mm
K627 PARCHET NOVELLA 8MM KARAMEL STEJAR 2.22mp/cut
SKU:
8680734032519
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K627 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet laminat Krono Original 10 mm K057 Modera Plus, Yenice Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031383
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K057 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 4376 Kronostep, Pinia Grizzly, clasa 32 AC4
SKU:
5907555419248
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 4376 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 5543 Super Natural, Colorado Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734032007
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5543 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 5985 Modera, Alpine Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734030171
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5985 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 8096 Modera, Cocoon Pine, clasa 32 AC4
SKU:
8680734030157
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8096 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K395 Kronostep, Tornado Oak, clasa 32 AC4
SKU:
5907555424266
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K395P |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K396 Kronostep, Skydive Oak, clasa 32 AC4
SKU:
5907555424235
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K396P |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K412 Super Natural, Doubloon Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031970
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K412 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Loft House K288, clasa 32, grosime 8 mm, culoare maro
SKU:
8680734030966
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| MP/Cutie | 2.22 |
| Clasa | 32 |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |






























