Maro
Gresie Asturia tip lemn, 9442 20,4×120,4 cm, culoare maro
SKU:
3800745944211
| Gama | Asturia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta maro CHIC 5794 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579413
Faianta maro SIENA Brown 5351 model marmura, 20×30 cm
SKU:
3800745535112
Faianta maro LUCIA 5593 model Lemn 20×50 cm
SKU:
3800745559316
Faianta Brick Terra, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916534
Faianta tip marmura Amber Lines Brown 4738 25,5×75,5 cm, Maro
SKU:
3800745473919
| Gama | Amber |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Amber Brown 4737, 25,5×75,5 cm, Maro
SKU:
3800745473711
| Gama | Amber |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Amber Onda Brown 4738 25,5×75,5 cm, Maro
SKU:
3800745473810
| Gama | Amber |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Crono Brown 5596, tip marmura, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745559613
Gresie maro PRISHTINA 9283 model ornament 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745928310
| Gama | PRISHTINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Terasa, Hol |
| Design | Ornament |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Canada, model lemn, 6060-0100, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080679
Gresie 6216 Marquina Brown tip marmura, 45 x 45 cm, culoare maro
SKU:
3800745621617
Faianta Delphi Wood tip lemn, 4859 25×50 cm, culoare maro
SKU:
3800745485912
Faianta rectificata Marquina Leaves Brown 4833, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745488319
Gresie Alpino Brown tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Maro
SKU:
3800745604818
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Kaoba (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935988
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta maro LEGEND 5581 model Piatra 25×50 cm
SKU:
3800745558111
Gresie Atlas Hexa Beige (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995074
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Siena (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935148
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Basalt Brown 9732, tip piatra, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745973211
Gresie Dana Gold 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991610463
Faianta Olimpia tip piatra, 10×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8424925821823
Faianta Oslo Nogal 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496203
| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Dublin Taupe (GPR) 17X52 1.34mp/cut
SKU:
8435259921226
Faianta Adarve Marron (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940883
Gresie portelanata tip piatra Emperador Brown, 60×120 cm, EMP3, Maro
SKU:
8698853185818
| Gama | Emperador |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone Chestnut 40×60 cm, maro, cod 943303
SKU:
8698541050428
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta gri / maro interior / exterior Adobe Marengo, model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513557
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Brown, 25X40 cm, crem, cod 4679
SKU:
3800745467918
Piesa decorativa Jasper Print Brown 25?40, design geometric, culoare maro, cod 4683
SKU:
3800745468311
Gresie portelanata lucioasa Jasper Brown 33,3×33,3 cm, maro, cod 9850
SKU:
3800745985016
| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta maro TESSILE TAUPE model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545640
Faianta maro BRONX ACERO model piatra 25×50 cm
SKU:
8432597546241
Piesa decorativa 0291 ELISA BROWN 6,5×25 cm
SKU:
3800745029116
| Gama | ELISA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6.5×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro ELISA 7045 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745704518
Piesa decorativa 5956 GALICIA ANTIQUE 25×40 cm
SKU:
3800745595611
Faianta maro GALICIA 5955 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595512
Faianta maro GALICIA 5954 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595413
Gresie portelanata maro GALICIA 9352 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745935219
| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |





























































