Maro
679735 – Soba de gatit TIP:A/ C: maro email ; /TIP:ST
SKU:
5949094035480
770,00 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba de gatit |
| Greutate | 43.6 Kg |
| Dimensiuni | 780x730x420 mm |
Gresie rectificata Mattina Grigio 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, maro
SKU:
5901779379401
141,00 leiMP| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Parchet Castello Classic K656, 8mm, Twin Clic, AC4/32, Maro
SKU:
4042456309364
50,00 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 2.22 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 8 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Castello |
| Clasa | AC4/32 |
| Model | K656 |
Parchet Dab Calverton Stejar, 8mm, K462, AC5-33
SKU:
5907555426093
50,50 leiMP| Gama | DAB CALVERTON |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kronospan |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1288×245 mm |
| Tip produs | Parchet |
Parchet Fayola Stejar, 12mm, K405, AC6-33
SKU:
5907555425744
68,50 leiMP| Gama | FAYOLA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kronospan |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1288×195 mm |
| Tip produs | Parchet |
Parchet laminat AGT Fuji Effect Premium 12mm 33 AC5 4V
SKU:
8681311310983
67,50 lei| Gama | Effect |
|---|---|
| Model | Fuji |
| Design | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Montaj | Click |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet laminat Arya, 8mm, VNS-74C, AC5-33, Yildiz
SKU:
8698555017356
48,00 leiMP| Gama | ARYA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | YILDIZ |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1204×193 mm |
| Tip produs | Parchet |
Parchet laminat Atlantic K285, model stejar, AC5/33, 12mm, 1clic 2go, Maro
SKU:
4042456139206
80,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 1.50696 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 12 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Atlantic |
| Clasa | AC5/33 |
| Model | K285 |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EC-2066
SKU:
4000000581840
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1648
SKU:
4000000581888
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1689
SKU:
4000000581895
80,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
90,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 2×26 W |
| Cod produs | 400.031.104 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Kare Square Modern, cod 400.031.102, culoare Nuc
SKU:
8699490902745
40,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 26 W |
| Cod produs | 400.031.102 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Scuter electric RDB CC15 Brown, 2000W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 185x88x114 cm |
| Greutate | 45 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 85 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 |
| Culoare | Maro |
Scuter Electric RDB Paris Brown, 600W, fara permis, 48V 20Ah, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 148.5x67x103.5 cm |
| Greutate | 41 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 225 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.0-8 fata 2.5-10 spate |
| Culoare | Maro |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, maro – 3 mp/pch
SKU:
5945784007171
131,50 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
1.652,00 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
1.983,50 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
2.360,00 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
Faianta Nairobi Brown 4978, tip marmura , 30×60 cm, maro
SKU:
3800745497816
73,00 leiMP| Gama | NAIROBI |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Portobello Brown 4955, tip marmura, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745495515
80,50 leiMP| Gama | PORTOBELLO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Tempera Brown 4827, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare maro
SKU:
3800745482713
87,00 leiMP| Gama | Tempera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Tempera Onde Brown 4841, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare maro
SKU:
3800745484113
87,00 leiMP| Gama | Tempera Onde |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Trevi Brown 4948, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745494815
65,50 leiMP| Gama | Trevi |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Terra Coffee 33×66 cm model lemn 55009842
SKU:
8697819040246
68,50 leiMP| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Faianta Jarel Oak Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226256
125,00 leiMP| Gama | Jarel |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta Jarel Walnut Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226263
125,00 leiMP| Gama | Jarel |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta rectificata Motto Taupe 30x90x0.7cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007291
59,00 leiMP| Gama | Motto |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Motto Taupe Decofon 30×90 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007253
60,00 leiMP| Gama | Motto |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Mood Bamboo Decofon 30×90 cm, maro, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158530
65,00 leiMP| Gama | Mood |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Faianta maro Artesa Natura, model piatra 34×50 cm
SKU:
8429991046828
59,50 leiMP| Tip produs | Faianta |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Pentru | Interior |
| Culoare | Maro |
| Design | Piatra |
| Dimensiune | 34×50 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 50 cm |
Faianta Aragon Natura 450x150x9mm
SKU:
5903263448815
89,00 leiMP| Gama | Aragon |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 15×45 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta Country Cherry Shaded 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449805
72,00 leiMP| Gama | Country |
|---|---|
| Culoare | Maro, Rosu |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 6.5×24.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Caramida |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |















































