Crem
Gresie Alesta Krem rectificata 55017166R, 60×120 cm, model marmura, crem, finisaj mat
SKU:
8697819051945
| Gama | Alesta |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Artstone Ivory 2157, 60×120 cm, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
3800745215717
Gresie Coralstone Marfil 60×120 cm EJ02, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991966669
| Gama | Coralstone |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Crema Marfi 1. Polished 60×120 cm TG01, crem, finisaj lucios, model ciment
SKU:
8429991111915
| Gama | Crema |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Dorset Blanco 60×120 cm EJ11, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991957322
| Gama | Dorset |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Firenze Cross Ivory Mat 60×120 cm, crem, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583491401
| Gama | Firenze |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Firenze Groove Ivory Mat 60×120 cm, crem, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583491364
| Gama | Firenze |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Kenzo Nude Rect Mat 59.5×119.2 cm, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8425925896835
| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Kenzo Saori Nude Rect Mat 59.5×59.5 cm, crem, finisaj mat, model decor
SKU:
8425925897047
| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×59.5 cm |
| Lungime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Decor |
Gresie Munich Pearl Mat 60×120 cm, crem, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583229769
| Gama | Munich |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Oasis Cotto 2404, 60×120 cm, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
3800745240412
Gresie Origin Cream Mat Brushed 60×120 cm, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583532487
| Gama | Origin |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Rlv Dorset Blanco 60×120 cm EJ01, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991180454
| Gama | RLV Dorset |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 600×2000 LR
SKU:
4000000566571
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 700×2000 LR
SKU:
4000000566588
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 800×2000 LR
SKU:
4000000566595
Vopsea magic efect Dune ivory 11 0.9L
SKU:
789554779715
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Paint Dune cool vanilla dream 0.9L
SKU:
730957276868
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Faianta rectificata Trendy, model ciment, 1260-0081, 60×30 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
5945005083656
Faianta rectificata Astoria Crema Decofon Magnifica 1. QK45, model marmura, 30×90 cm, Crem, finisaj lucios
SKU:
8697497189381
Faianta rectificata Astoria Crema 1., model marmura, 30×90 cm QK47, Crem, finisaj lucios
SKU:
8692844915743
Faianta Feel Olive Brillo 6×25 cm, model ciment, finisaj lucios, crem, model ciment, finisaj lucios, crem
SKU:
8445583515879
Faianta crem ELISA 7044 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745704419
Faianta crem TIBETSTONE TBT56 model Monocolor 25×75 cm
SKU:
8691273007357
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Beige, 25X40 cm, crem, cod 4678
SKU:
3800745467819
Faianta Adarve Arena (GPR) 30×60 1.09 mp/cut
SKU:
8435259940906
Faianta rectificata Tessuto Cream tip textil, 30×60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487510
Faianta tip marmura 4704 Paros 30×60, Crem
SKU:
3800745470413
Faianta tip marmura Botticino Lines Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4729
SKU:
3800745472912
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Botticino Onda Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4728
SKU:
3800745472813
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Novel Beige, 20X50 cm, crem, cod 4698
SKU:
3800745469813
Faianta uni Faenza Cream 4745, 25,5×75,5 cm, Crem
SKU:
3800745475100
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie New Travertin Bone, model piatra, 33×66 cm, finisaj mat
SKU:
8698541054020
| Gama | New Travertine |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata crem model tip lemn Classic Wood Almond, 943302, 40×60 cm
SKU:
8698541050398
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |














