Alb
Piesa decorativa Elada Mosaic White, 30×30, alba, tip mozaic, cod 2901
SKU:
3800745290110
| Gama | Elada |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Elada Mosaic White, 30×30, alba, tip mozaic, cod 2900
SKU:
3800745290011
| Gama | Elada |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Plafoniera Ufo Ercyies 15, 15W, 230 x 82 mm, cod 400.004.101 culoare Alb
SKU:
8699490904220
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 400.004.101 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Rost Satin email superlucios alb 0.6L
SKU:
5948596013071
MF0012-86050 PRIZA SHUKO P.SINA DIN
SKU:
6421806121760
Lampa de veghe alba cu LED 4×0.1W TG-3111.014015 TOTAL GREEN EL0023997
SKU:
5949027045012
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Greutate | 0.03 kg |
| Dimensiune | 50×50 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0023997 |
| Material | ABS+PS |
Combina frigorifica LDK Boreal DDW300IHLF, 288 l, Clasa F, LessFrost, Super Congelare, Humidity control, Termostat ajustabil, H 180 cm, Alb
SKU:
5949067906755
Masina de spalat rufe LDK HIGEEA EL61SBWN Silver, Clasa D, Capacitate 6 Kg, 1000 rpm, Eco-logic, Argintiu
SKU:
5949067906632
Boiler termoelectric cu serpentina stanga Tesy BiLight GCVSL 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879120833
Gresie Marvel Onyx White 60x120x0.9 cm, AJBO
SKU:
788845844941
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Semilucios |
Lavoar pentru mobilier Carina, 70 cm, alb K31-007 Cersanit
SKU:
5907720648978
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Gresie Marvel Travertine White Vein Mat 60x120x0.9 cm, A8UW
SKU:
788845778406
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Statuario SUPREMO Mat 60x120x0.9 cm, A4QY
SKU:
788845718310
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Calacatta PRESTIGIO Mat 60x120x0.9 cm, A4QX
SKU:
788845718303
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Calacatta IMPERIALE Mat 60x120x0.9 cm, A4QZ
SKU:
788845718327
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Calacatta Extra 60x120x0.9 cm, A208
SKU:
788845671592
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance White Mat 60x120x0.9 cm, AJNO
SKU:
788845850089
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250
VOPSEA MAGIC EFECT DUNE ABSOLUT WHITE-10 0.9L
SKU:
789554779708
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Plafoniera LED 3000k-6500K 500xH80mm 96W white HZL-MU-3-4536R
SKU:
4000000541042
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 96 W |
| Cod produs | HZL-MU-3-4536R |
| Temperatura | 3000 K, 6500 K |
Gresie Carmen White, model marmura, CMN01REK, 60×120 cm, culoare alb, finisaj mat, 1,45 mp/cutie
SKU:
8691273459507
Piedestal suspendat President K08-012 Cersanit
SKU:
5907536603062
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Lavoar Roma New 55 K07-028 Cersanit
SKU:
6423078000507
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Gresie SG Bianco Dolomiti, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575065469
Faianta alb model tip piatra Inside Mate, A078, 30x90cm
SKU:
8432597565433
Faianta Bianco White 4733, tip marmura, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745473315
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 213 V TESY
SKU:
3800879001767
Faianta White Glossy Onda 4755, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745475517
| Gama | WHITES |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Cubo White 9712, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971217
Gresie Cubo Mix White 9714, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971415
Faianta White Glossy Waves 4756, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745475616
| Gama | WHITES |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Mat White 4634, tip monocolor, 30×60 cm, alb
SKU:
3800745463415
Faianta White Glossy 5577, tip monocolor, 25×50 cm, alb
SKU:
3800745557718
Faianta Chic White 4932, tip decor, 25×50 cm, alb
SKU:
3800745493214
Faianta portelanata Star tip piatra, 30×60 cm, culoare alba
SKU:
8435259992653














