Alb
Gresie portelanata VINTAGE White 9092 model lemn 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745909210
Gresie Muralla Ice (GPR) 40×60 1.46mp/cut
SKU:
8435259994343
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
Faianta Monoporosa White Mat 1004, tip monocolor, 15×15 cm, alb
SKU:
3800745100419
Faianta Monoporosa Wavy Gloss White 1174, tip monocolor, 15×15 cm, alb
SKU:
3800745117417
Corp de iluminat incastrat LED 4x9W 595×595 mm NV-4101.49 NOVELITE EL0030618
SKU:
5949027068004
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 2.07 kg |
| Dimensiune | 600x600x55 mm |
| Putere | 4×9 W |
| Cod produs | EL0030618 |
| Temperatura | Lumina rece |
Faianta Himalaya Blanco (GPR) 17X52 1.16mp/cut
SKU:
8435259995609
Adeziv pentru gresie si faianta Primus Macro, interior / exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007482
Faianta portelanata Himalaya tip marmura, 17×52 cm, culoare alb calacatta
SKU:
8435259995616
Adeziv gresie si faianta Primus Micro, alb, pentru interior, 25 kg
SKU:
5945770007536














