
Vopsele simple
OSKAR DIRECT PENTRU BETON EMAIL GALBEN 10L
SKU:
5946062011385
675,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | beton |
| Culoare | galben |
| Cantitate | 10l |
| Aplicabilitate | casnicindustrial |
| Pentru | exteriorinterior |
| Timp de uscare | 24h |
| Numar de straturi recomandate | 1-2 |
| Diluabil | 15% |
| Mod de aplicare | pensularola |
| Temperatura de lucru (grade C) | 10-25°C |
| Temperatura de depozitare | 5-30°C |
| Ambalare | cutie metal |
Email 3in1 Kober albastru RAL 5010 0.75L pentru metal, lucios, anticoroziv
SKU:
5946046727318
49,00 lei| Culoare | albastru |
|---|
Vopsea anticoroziva Oskar Direct pe rugina gri antracit RAL 7016 lucios 2.5L
SKU:
5946062025795
228,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | antirugina |
| Culoare | gri |
| Cantitate | 2.5l |
| Aplicabilitate | casnicindustrial |
| Pentru | exteriorinterior |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5-30°C |
| Timp dupa care se aplica strat 2 | 12h |
| Timp de uscare | 12h |
| Numar de straturi recomandate | 1-2 |
| Densitate | 1.4g/cm³ |
| Diluabil | 5% |
| Consum | 100ml/mp/strat |
| Mod de aplicare | pensularolapulverizare |
| Temperatura de depozitare | 5-30°C |
| Ambalare | cutie metal |
DANKE 11 EMAIL USCARE RAP ALBASTRU INCHIS 2.5L
SKU:
5946062001614
89,00 lei| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | albastru |
| Cantitate | 2.5 L |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 5 |
Vopsea antirugina Oskar maro ciocolatiu lucios 2.5L pentru interior/exterior
SKU:
5946062010135
228,00 leiVopsea email Oskar verde închis lucios 2.5L pentru metal, interior/exterior
SKU:
5946062010142
228,00 lei382705 FLY COLOR SPRAY VOPSEA ALB LUC RAL9010 400ML 400604
SKU:
8008747400604
22,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
DANKE 09 EMAIL USCARE RAP MARO DESCHIS 2.5L
SKU:
5946062001553
89,00 lei| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | maro |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
DANKE 07 EMAIL USCARE RAP VERDE INCHIS 2.5L
SKU:
5946062001492
89,00 lei| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | verde |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |


































