Sanitare si termice
Centrala termică Ariston Genus One 24 kW WiFi, pe gaz, eficiență A, ecran tactil
SKU:
3234090869552
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | GENUS ONE+ |
| Utilizare | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Pentru | Bucatarie, Antreu, Coridor / hol |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
| Presiune max. de lucru | 3 bar |
| Alte caracteristici | Vas de expansiune |
| Alimentare | Gaz metan |
| Dimensiuni | 74.5 cm x 40 cm x 31.5 cm |
| Tensiune | 230 V |
Baterie chiuveta bucatarie Ferro Zumba Slim 2F BZA43M verde menta monocomanda cu pipa
SKU:
5902194996105
Cazan pe peleți Fornello Pellet King 25 kW, 70 kg rezervor, otel, automatizat, telecomanda
SKU:
6427100199085
Robinet coltar inox 1/2″ argintiu modern IEL-CC12 pentru apa potabila
SKU:
6421000048108
Baterie lavoar inalta monocomanda auriu Vitto Gold Verdeline 286mm
SKU:
5903738228553
Vas expansiune 80L CO80S cu membrană EPDM, otel, RAL 3000, 1,5 bar
SKU:
5901095654930
| Tip produs | Vas expansiune |
|---|---|
| Model | Vas de expansiune cu membrana |
| Cantitate | 80 l |
| Utilizare | Egalizare presiune |
| Pentru | Apa incalzita, Apa potabila |
| Diametru | 410 mm |
| Inaltime | 687 mm |
| Temperatura de lucru (grade C) | -10 °C – 100 °C |
| Alte caracteristici | Vas expansiune, membrana, flansa, racord, manual de instalare |
| Presiune max. de lucru | 8 bar |
Cartus antibacterian AquaPur 11” filtrare apă 0,01-0,10 microni plastic
SKU:
5948784020188
Distribuitor/colector 1″ din alama 6 circuite 3/4″ cu ventile inchidere RO06S
SKU:
5901095680427
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Material | Alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | aerisitor manual, dop, niplu, robinet de golire, robinet retur, robinet tur |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |
Usa soba cu cenusar, model Struguri, 275×255 mm, fonta nichelata
SKU:
5949094035053
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
CARTUS FILTRANT 7” PP EXPANDAT 10 MICRONI F1 AQUA07000107010
SKU:
5948784018260
CENTRALA HOME ECO 25/30 COMBI + KIT EVACUARE WKD59B1000000/EUAF
SKU:
5907510160178
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | Home Eco 25/30 |
| Utilizare | Incalzire |
| Pentru | Bucatarie |
| Clasa energetica | A |
| Alimentare | Gaz metan |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Dimensiuni | 65.3 cm x 41.2 cm x 28.6 cm |
| Alte caracteristici | Manometru, Pompa de recirculare, Supapa de siguranta, Vas de expansiune |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |














