Vase WC
REZERVOR WC AP110 RIO 13661011
SKU:
4025416728719
204,00 lei
| Greutate | 2.85 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Brand | Geberit |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 9 L |
| Latime | 41 cm |
REZERVOR WC LAGUNA N 59196892
SKU:
3838912501486
177,50 lei
| Greutate | 3.45 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 9 L |
| Latime | 39 cm |
REZERVOR WC SEMIINALTIME AP116 NATURA 13643011
SKU:
4025416120605
290,50 lei
| Greutate | 3.15 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 7,5 L |
| Latime | 34 cm |
REZERVOR WC SEMIINALTIME AP117 MONTANA DUO 13653011
SKU:
4025416728955
300,50 lei
| Brand | Geberit |
|---|---|
| Montaj | pe vas WC |
| Model | AP117 |
| Culoare | alb |
| Material | ASA |
SET MECANISM WC CU ACT. SIMPLA SI ALIMENTARE LATERALA SA2000 3/8″ A15
SKU:
8594045930245
93,00 lei
| Brand | Komfort |
|---|---|
| Model | SA2000 |
| Culoare | alb |
SET REZERVOR INCASTRAT LINEO + PLACA + WC + CAPAC 55950003
SKU:
6425366002521
981,00 lei
| Brand | Wirquin |
|---|---|
| Gama | Lineo |
SET WC COMPACT 599 EASY 010+REZERVOR 3/5L + Capac Dur K102-028
SKU:
5902115727146
1.065,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC Compact 695 Cersania Simpleon 010 3/6 + Capac Duroplast K11-2337 Cersanit
SKU:
5902115795718
802,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC Compact 766 IVA SE011 + Rezervor 3/6L + Capac PP Suruburi Metalice K21-035
SKU:
5907753252197
370,50 lei
| Brand | Cersanit |
|---|---|
| Tip produs | Vas WC |
Vas WC Cersanit Roma R10, evacuare orizontala K07-015-EX3
SKU:
6423078000514
225,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
VAS WC CURTE
SKU:
5949038722810
169,50 lei
| Montaj | pe pardoseala |
|---|---|
| Material | ceramica |
| Culoare | alb |
| Greutate | 11.5kg |
| Latime | 35.5cm |
VAS WC EVACUARE LATERALA CLASICA 2.0 ALB WQ8B16590000001
SKU:
7612738962180
234,00 lei
| Brand | Fayans |
|---|---|
| Gama | Classica |
| Montaj | pe pardoseala |
| Material | portelan |
| Culoare | alb |
| Greutate | 12.5kg |
| Latime | 37cm |
Bideu Cersanit Eko alb K07-017-EX2
SKU:
5907536640111
369,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Bideu |
| Brand | Cersanit |
Set WC President P010 + Capac K08-028-EX3 Cersanit
SKU:
5907536620953
597,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC President P020 + Capac K08-029-EX1 Cersanit
SKU:
6423078010339
619,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC + rezervor si capac Cersanit Family, cod R01-019
SKU:
6423078010261
574,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |














