Termice
679779 – Reductie Universala PvC 1111/ Cod:310; D:[Mm]:230, G[Mm]:0.4
SKU:
4823016228369
18,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Maner pentru usa soba teracota cod 660370
SKU:
5949034937331
16,50 lei
| Brand | Evotools |
|---|---|
| Cod produs | 660370 |
Aspirator pentru Cenusa 1018 EPTO 680146
SKU:
5949094040415
249,00 lei
| Cod produs | 680146 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
CENTRALA BIOPELLET PRO 24
SKU:
3880500457222
13.424,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Biopellet PRO |
| Material | otel |
Centrala Termica Condens Motan 050 28 C34GV28-PV1 +Kit 60/100 Condens 71mm71221 include taxa verde
SKU:
5944017002013
3.045,00 leiBUC
| Tip Produs | Centrala termica |
|---|---|
| Brand | MOTAN |
Pompa de circulatie Ferroli Energy Saving ES2 32-70/180
SKU:
8033461050224
1.129,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|
Boiler termoelectric cu serpentina stanga Tesy BiLight GCVSL 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879120833
992,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 32 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | La retea |
| Tensiune | 230 V |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 440x467x985 mm |
| Capacitate | 100 L |
Soba Samus mobila pe gaz RS422Q cu rezistente
SKU:
6425053003190
Prețul inițial a fost: 589,50 lei.589,50 leiPrețul curent este: 589,50 lei.
POMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
4216508763170
506,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|
ROBINET INSTANT EL APA ARGO IEWH01 include taxa verde 0.50 lei fara tva
SKU:
421650885425
254,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Argo |
Aspirator pentru cenusa 1000 EPTO, 1000W, 18L
SKU:
5949094008132
250,50 lei
| Cod produs | 677141 |
|---|---|
| Brand | Evotools |














