Termice
Boiler electric Ariston Lydos R 80L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776142
732,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.5 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 77.3 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 80 L |
Boiler electric Ariston Lydos R 50L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776135
660,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 16 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 56.8 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 50 L |
Reductie burlan din tabla vopsita, termorezistenta D[mm]: 130-120 675189
SKU:
5949034940492
45,00 lei














