Termice
Usa semineu cu geam, model cerbi, ornamente argintii, 55.5×34.5 cm
SKU:
5949034986889
467,50 lei
| Cod produs | 674242 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa semineu economica, model Palmier, 54x32x2.5 cm
SKU:
5949034937324
369,00 lei
| Cod produs | 660369 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa soba cu cenusar, model Struguri, 275×255 mm, fonta nichelata
SKU:
5949094035053
193,00 lei
| Tip produs | Piesa |
|---|---|
| Pentru | Soba |
| Utilizare | Rezidential |
| Material | Fonta |
| Continut pachet | 1 x Usa pentru soba |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 275 mm |
| Latime | 255 mm |
Usa soba, cu cenusar, model Palmier, neagra, 21.5×23.5 cm
SKU:
4000000192442
182,50 lei
| Cod produs | 660382 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Vas expansiune 80L CO80S cu membrană EPDM, otel, RAL 3000, 1,5 bar
SKU:
5901095654930
608,00 lei
| Tip produs | Vas expansiune |
|---|---|
| Model | Vas de expansiune cu membrana |
| Cantitate | 80 l |
| Utilizare | Egalizare presiune |
| Pentru | Apa incalzita, Apa potabila |
| Diametru | 410 mm |
| Inaltime | 687 mm |
| Temperatura de lucru (grade C) | -10 °C – 100 °C |
| Alte caracteristici | Vas expansiune, membrana, flansa, racord, manual de instalare |
| Presiune max. de lucru | 8 bar |
Vas expansiune Ferro 35L, otel, presiune max 8 bar, pentru instalatii incalzire centrala
SKU:
5901095654817
321,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Material | Otel |
Vas expansiune Ferro CO50W 50L rosu pentru instalatii incalzire centrala
SKU:
5901095654831
363,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | suspendat |
| Volum | 50l |
Vas expansiune Ferro CO8W 8L rosu, montaj suspendat, presiune max 8 bari
SKU:
5901095654824
150,00 lei
Ventilator 100D Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016205148
69,00 lei
| Model | 100 D |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 95 m3/h |
| Greutate | 0.58 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 108.5x150x120 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator 100LD Diametru 100MM cu jaluzele automate si panou frontal Vents
SKU:
4824032109182
186,00 lei
| Model | 100 LD K L |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete, Tavan |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator 100LD Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016232816
107,00 lei
| Model | 100 LD |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator 125D Diametru 125MM Vents
SKU:
4823016205230
76,00 lei
| Model | 125 D |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 180 m3/h |
| Greutate | 0.74 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 176x140x114 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator 125LDA Diametru 125MM Aluminiu Vents
SKU:
4823016252449
193,00 lei
| Model | 125 LDA |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 167 m3/h |
| Greutate | 0.74 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 177x140x135 mm |
| Material | Aluminiu |
Ventilator axial de perete 15cm, Silver
SKU:
8699490908525
104,00 lei
| Model | 500.040.006 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
Ventilator axial de perete Fan 15cm, Alb
SKU:
8699490905104
84,50 lei
| Model | 500.000.150 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
| Dimensiuni | 20.5×20.5×8 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator axial de perete Fan-Helix 15cm, Alb
SKU:
8699490908488
93,00 lei
| Model | 500.000.006 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior si telecomanda, 40cm, Alb, DA-1611
SKU:
5902628214614
180,50 lei
| Model | DA-1611 |
|---|---|
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior, 40cm, 40W, Alb, DA-1610
SKU:
5902628761828
201,00 lei
| Model | DA-1610 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior, 40cm, 45W, SF43BK/EPSF-45W
SKU:
5999084960445
166,50 lei
| Model | SF43 BK |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 40 m3h |
| Greutate | 3.3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 60x60x120 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior, 40cm, XB110
SKU:
6423808065066
103,00 lei
| Model | XB110 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator cu pulverizator apa, 40cm, HB5601NG
SKU:
6423808068852
491,00 lei
| Model | HB-5601NG |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | |
| Material | Plastic, Metal |
Ventilator de birou HB-5550
SKU:
6423808026609
60,50 lei
| Model | HB-5550 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator de birou, 30cm, Alb, DA-1203
SKU:
5902628210791
135,50 lei
| Model | DA-1203 |
|---|---|
| Greutate | 1.7 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator de masa, 30cm, 35W/40W, Alb, TF311/EPSTF-35W
SKU:
5999084960353
112,00 lei
| Model | TF 311 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 1.7 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 34.5×47 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator turn, Negru, HB-5950
SKU:
6423808044252
130,50 lei
| Model | HB-5950NG |
|---|---|
| Greutate | 2.8 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 73.7 cm |
| Material | Plastic |














