Termice
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
795,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |
Radiator otel GR F 22 600×1600 mm
SKU:
8699284108483
649,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600×1600 mm |
Centrala termica in condensatie WKD5471000000/EU2T – 26.5Kw + Kit de evacuare
SKU:
5907510156423
3.799,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Centrala termica |
| Dimensiuni | 700 x 400 x 385 mm |
| Putere | 26.5 kw |
Set termostatic cuplare rapida pentru radiator EVP-SRT12B
SKU:
6421000049297
60,50 leiBUC
| Tip produs | Accesorii termice |
|---|---|
| Presiune | 10 bar |
| Diametru | 1/2″ |
Radiator Ceramic 1500W DA-T184CS
SKU:
5902628550446
106,00 lei
| Brand | Dedra |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Putere | 1500 W |
Plita din fonta, model 30C, 3 ochiuri, lungime 532 mm, latime 378 mm, diametru maxim ochi 235 mm, Evotools, 679290
SKU:
5949094030874
136,50 lei
| Cod produs | 679290 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Recuperator caldura emailat, Alb, D:130mm
SKU:
5949094009689
214,50 lei
| Cod produs | 677257 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Recuperator caldura emailat, Alb, D:120mm
SKU:
5949094009672
264,00 lei
| Cod produs | 677256 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa semineu cu geam, model cerbi, ornamente argintii, 55.5×34.5 cm
SKU:
5949034986889
467,50 lei
| Cod produs | 674242 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa soba, cu cenusar, model Palmier, neagra, 21.5×23.5 cm
SKU:
4000000192442
182,50 lei
| Cod produs | 660382 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Usa semineu economica, model Palmier, 54x32x2.5 cm
SKU:
5949034937324
369,00 lei
| Cod produs | 660369 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Set termostatic pentru radiator EVP-SRT12C
SKU:
6421000016046
81,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | EVP-SRT12C |
| Brand | Everpro |
Termostat de ambient programabil cu fir TA-HT19
SKU:
6421000044476
107,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-HT19 |
| Brand | Everpro |
Suport vas expansiune centrale termice echipat 3/4″ EVP-XF35M
SKU:
6421000050774
138,50 lei
| Tip produs | Suport vas expansiune |
|---|---|
| Cod produs | EVP-XF35M |
| Brand | Everpro |
Termostat de ambient neprogramabil fara fir TA-WT19N
SKU:
6421000044483
214,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19N |
| Brand | Everpro |
Termostat de ambient programabil fara fir TA-WT19
SKU:
6421000044490
214,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19 |
| Brand | Everpro |
Termostat boilere electric Tesy Bilight, cod piesa 102188
SKU:
3800879902705
78,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
Boiler termoelectric cu serpentina dreapta Tesy BiLight GCVSR 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879119950
1.017,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 32 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | La retea |
| Tensiune | 230 V |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 44×46.7×98.5 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Instant electric IWH 50 X02IL TESY
SKU:
3800879115921
546,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Instant apa calda |
| Putere | 5000 W |
| Alimentare | Electric |
| Latime | 130 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 200 mm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 76 mm |
| Clasa energetica | A |
| Suprafata montare | Perete |
Instant electric 3500 W IWH 35 X02KI TESY
SKU:
3800879115891
480,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Instant apa calda |
| Putere | 3500 W |
| Alimentare | Electric |
| Latime | 130 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 200 mm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 76 mm |
| Clasa energetica | A |
| Suprafata montare | Perete |
Convector electric 2000 W CN 03 200 MIS F TESY
SKU:
3800879206872
433,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 830 mm |
| Greutate | 5.48 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 200 MIS F |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 830x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 202 H TESY
SKU:
3800879002498
98,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 230 mm |
| Greutate | 0.87 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | HL-202H |
| Latime | 250 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 105 mm |
| Dimensiuni | 230x250x105 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Convector electric 2000 W CN 052 200 EI CLOU W F TESY
SKU:
3800879207855
602,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 835 mm |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN 052 200 EI CLOUD W F |
| Latime | 290 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 541 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 835x290x541 mm |
| Tip panou | Electronic |
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
151,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 570 mm |
| Greutate | 1.43 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | QH04 120 |
| Latime | 105 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 120 mm |
| Dimensiuni | 570x105x120 mm |
| Adancime | 105 mm |
| Suprafata montare | Perete |














