Termice
Radiator Ceramic 1500W DA-T184CS
SKU:
5902628550446
106,00 lei
| Brand | Dedra |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Putere | 1500 W |
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
795,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |
RADIATOR OTEL GR F 22 400X800
SKU:
4000000548034
383,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
RADIATOR OTEL GR F 22 500X1000
SKU:
8699454116379
548,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
Radiator otel GR F 22 600×1600 mm
SKU:
8699284108483
649,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600×1600 mm |
Recuperator caldura emailat, Alb, D:120mm
SKU:
5949094009672
264,00 lei
| Cod produs | 677256 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Recuperator caldura emailat, Alb, D:130mm
SKU:
5949094009689
214,50 lei
| Cod produs | 677257 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
REGULATOR DEBIT 2FUNCTII LUNG NEGRU/CROM(M22/M24),2F-BLISTER P1314-W
SKU:
5902194926645
36,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | P1314-W |
| Material | alama + otel inox + PVC |
ROBINET DUBLU SERVICIU 1/2″*3/4″ ION-RA12/34
SKU:
6421000019238
40,00 lei
| Greutate | 0.39 |
|---|---|
| Tip produs | Robinet dublu |
| Material | Fonta |
| Brand | Everline |
ROBINET INSTANT EL APA STORM IEWH02 include taxa verde 0.50 lei fara tva
SKU:
4216508856162
270,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Storm |
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
1.651,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Elegant Luxx
SKU:
8606005038394
1.353,00 lei
| Culoare | Negru#Rosu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 82 kg |
| Putere | 8 kW |
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
928,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
666,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |














