Termice
Recuperator caldura emailat, Alb, D:130mm
SKU:
5949094009689
214,50 lei
| Cod produs | 677257 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Termostat de ambient neprogramabil fara fir TA-WT19N
SKU:
6421000044483
214,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19N |
| Brand | Everpro |
Termostat de ambient programabil fara fir TA-WT19
SKU:
6421000044490
214,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19 |
| Brand | Everpro |
Ventilator cu picior, 40cm, 40W, Alb, DA-1610
SKU:
5902628761828
201,00 lei
| Model | DA-1610 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×700 mm
SKU:
8028693843768
200,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Usa soba cu cenusar, model Struguri, 275×255 mm, fonta nichelata
SKU:
5949094035053
193,00 lei
| Tip produs | Piesa |
|---|---|
| Pentru | Soba |
| Utilizare | Rezidential |
| Material | Fonta |
| Continut pachet | 1 x Usa pentru soba |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 275 mm |
| Latime | 255 mm |
Ventilator 125LDA Diametru 125MM Aluminiu Vents
SKU:
4823016252449
193,00 lei
| Model | 125 LDA |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 167 m3/h |
| Greutate | 0.74 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 177x140x135 mm |
| Material | Aluminiu |
Ventilator 100LD Diametru 100MM cu jaluzele automate si panou frontal Vents
SKU:
4824032109182
186,00 lei
| Model | 100 LD K L |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete, Tavan |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |
Usa soba, cu cenusar, model Palmier, neagra, 21.5×23.5 cm
SKU:
4000000192442
182,50 lei
| Cod produs | 660382 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Ventilator cu picior si telecomanda, 40cm, Alb, DA-1611
SKU:
5902628214614
180,50 lei
| Model | DA-1611 |
|---|---|
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior, 40cm, 45W, SF43BK/EPSF-45W
SKU:
5999084960445
166,50 lei
| Model | SF43 BK |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 40 m3h |
| Greutate | 3.3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 60x60x120 cm |
| Material | Plastic |
Plita pentru soba L[mm]: 475; B[mm]: 315 cod 660325
SKU:
4000000490913
157,00 lei
| Brand | Honest |
|---|---|
| Cod produs | 660325 |
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
151,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 570 mm |
| Greutate | 1.43 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | QH04 120 |
| Latime | 105 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 120 mm |
| Dimensiuni | 570x105x120 mm |
| Adancime | 105 mm |
| Suprafata montare | Perete |
Vas expansiune Ferro CO8W 8L rosu, montaj suspendat, presiune max 8 bari
SKU:
5901095654824
150,00 lei














