Termice
TERMOSTAT MECANIC BM-01 TR92 91180 incl taxa verde 0.12lei fara tva
SKU:
6426206700317
55,00 lei
| Greutate | 0.14 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat centrala |
Set termostatic cuplare rapida pentru radiator EVP-SRT12B
SKU:
6421000049297
60,50 leiBUC
| Tip produs | Accesorii termice |
|---|---|
| Presiune | 10 bar |
| Diametru | 1/2″ |
Ventilator de birou HB-5550
SKU:
6423808026609
60,50 lei
| Model | HB-5550 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Termostat de imersie EVP-TI include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421000016091
66,00 lei
| Greutate | 0.27 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Brand | Everline |
| Material | Metal/Plastic |
| Culoare | Alb |
Ventilator 100D Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016205148
69,00 lei
| Model | 100 D |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 95 m3/h |
| Greutate | 0.58 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 108.5x150x120 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator 125D Diametru 125MM Vents
SKU:
4823016205230
76,00 lei
| Model | 125 D |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 180 m3/h |
| Greutate | 0.74 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 176x140x114 mm |
| Material | Plastic |
Termostat boilere electric Tesy Bilight, cod piesa 102188
SKU:
3800879902705
78,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
Set termostatic pentru radiator EVP-SRT12C
SKU:
6421000016046
81,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | EVP-SRT12C |
| Brand | Everpro |
Ventilator axial de perete Fan 15cm, Alb
SKU:
8699490905104
84,50 lei
| Model | 500.000.150 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
| Dimensiuni | 20.5×20.5×8 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator axial de perete Fan-Helix 15cm, Alb
SKU:
8699490908488
93,00 lei
| Model | 500.000.006 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
| Material | Plastic |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 202 H TESY
SKU:
3800879002498
98,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 230 mm |
| Greutate | 0.87 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | HL-202H |
| Latime | 250 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 105 mm |
| Dimensiuni | 230x250x105 mm |
| Tip panou | Mecanic |














