Termice
Ventilator de birou, 30cm, Alb, DA-1203
SKU:
5902628210791
135,50 lei
| Model | DA-1203 |
|---|---|
| Greutate | 1.7 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator 100LD Diametru 100MM cu jaluzele automate si panou frontal Vents
SKU:
4824032109182
186,00 lei
| Model | 100 LD K L |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete, Tavan |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator 125D Diametru 125MM Vents
SKU:
4823016205230
76,00 lei
| Model | 125 D |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 180 m3/h |
| Greutate | 0.74 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 176x140x114 mm |
| Material | Plastic |
Aer conditionat Ferroli Giada S R32 WI-FI 12000 BTU Clasa A++ / A+ 2CP001MF-C
SKU:
8028693896696
1.839,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Aer conditionat |
| Greutate | 35 KG |
Aer conditionat Ferroli Giada S R32 WI-FI 9000 BTU Clasa A++ / A+ 2CP001LF-C
SKU:
8028693896689
1.774,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Aer conditionat |
| Greutate | 32 KG |
Ventilator axial de perete Fan 15cm, Alb
SKU:
8699490905104
84,50 lei
| Model | 500.000.150 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
| Dimensiuni | 20.5×20.5×8 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator axial de perete 15cm, Silver
SKU:
8699490908525
104,00 lei
| Model | 500.040.006 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
Ventilator 100LD Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016232816
107,00 lei
| Model | 100 LD |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |














