Termice
POMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
421650876317
506,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|
Ventilator cu pulverizator apa, 40cm, HB5601NG
SKU:
6423808068852
491,00 lei
| Model | HB-5601NG |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | |
| Material | Plastic, Metal |
Instant electric 3500 W IWH 35 X02KI TESY
SKU:
3800879115891
480,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Instant apa calda |
| Putere | 3500 W |
| Alimentare | Electric |
| Latime | 130 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 200 mm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 76 mm |
| Clasa energetica | A |
| Suprafata montare | Perete |
Usa semineu cu geam, model cerbi, ornamente argintii, 55.5×34.5 cm
SKU:
5949034986889
467,50 lei
| Cod produs | 674242 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
CONVECTOR ELECTRIC TESY CC 2510 E05 R 301762
SKU:
3800879204748
449,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 490 mm |
| Inaltime | 650 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 490x290x650 mm |
Convector electric 2000 W CN 03 200 MIS F TESY
SKU:
3800879206872
433,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 830 mm |
| Greutate | 5.48 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 200 MIS F |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 830x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
RADIATOR OTEL GR F 22 400X800
SKU:
4000000548034
383,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
Convector electric cu control mecanic 1500 w CN 03 150 MIS F TESY
SKU:
3800879206865
381,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 630 mm |
| Greutate | 4.26 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 150 MIS F |
| Latime | 90 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 630x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
POMPA CIRCULATIE 32*60/180 0302W include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5901095693670
369,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Weberman |
Usa semineu economica, model Palmier, 54x32x2.5 cm
SKU:
5949034937324
369,00 lei
| Cod produs | 660369 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Vas expansiune Ferro CO50W 50L rosu pentru instalatii incalzire centrala
SKU:
5901095654831
363,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | suspendat |
| Volum | 50l |
Vas expansiune Ferro 35L, otel, presiune max 8 bar, pentru instalatii incalzire centrala
SKU:
5901095654817
321,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Material | Otel |
POMPA CIRCULATIE 25x40x130 0203W include taxa verde 3,5 lei fara tva
SKU:
5901095647567
305,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | rosu/negru |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×1170 TALIA
SKU:
0047250212005
302,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×1200 mm
SKU:
8028693843805
279,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
ROBINET INSTANT EL APA STORM IEWH02 include taxa verde 0.50 lei fara tva
SKU:
4216508856162
270,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Storm |
Recuperator caldura emailat, Alb, D:120mm
SKU:
5949094009672
264,00 lei
| Cod produs | 677256 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×960 TALIA
SKU:
0047250210001
255,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×1000 mm
SKU:
8028693843782
253,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |














