Termice
Termostat de imersie EVP-TI include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421000016091
66,00 lei
| Greutate | 0.27 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Brand | Everline |
| Material | Metal/Plastic |
| Culoare | Alb |
TERMOSTAT MECANIC BM-01 TR92 91180 incl taxa verde 0.12lei fara tva
SKU:
6426206700317
55,00 lei
| Greutate | 0.14 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat centrala |
ROBINET INSTANT EL APA STORM IEWH02 include taxa verde 0.50 lei fara tva
SKU:
4216508856162
270,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Storm |
INSTANT 11 L TN 90042
SKU:
6426206700027
1.061,00 lei
| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 34cm |
| Latime | 14.5cm |
| Montaj | perete |
INSTANT 7 L TN 90044
SKU:
6426206700010
665,50 lei
| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 30cm |
| Latime | 12cm |
| Montaj | perete |
CENTRALA TERMICA CARES S 24 EU + KIT EVACUARE 3301637+3318073 include taxa verde 17 lei fara tva
SKU:
3234090867565
3.449,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 30 + KIT EVACUARE 3302124+3318073 include taxa verde 21 lei fara tva
SKU:
3234090881257
5.200,00 lei
| Tip produs | Cazan in condensatie |
|---|---|
| Model | CLAS ONE 30 WIFI |
| Pentru | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Dimensiuni | 74,5 cm x 40 cm x 38,5 cm |
INSTANT PEGASO PRO 11-GPL GCC1MGAA include taxa verde 4 lei fara tva
SKU:
6938771341906
1.076,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Pegaso Pro |
| Montaj | pe perete |
| Material | cupru + otel |
Centrala Condens Plus Motan 100 25 C38GC25V1 +Kit 60/100 Condens 71mm71221 include taxa verde 35 lei fara tva
SKU:
5944017002068
4.449,00 lei
| Tip produs | Cazan in condensatie |
|---|---|
| Model | Condens Plus 25 Kw |
| Pentru | Incalzire termica, Incalzire apa |
| Dimensiuni | 75 cm x 40 cm x 34,5 cm |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×1170 TALIA
SKU:
0047250212005
302,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×960 TALIA
SKU:
0047250210001
255,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
ROBINET DUBLU SERVICIU 1/2″*3/4″ ION-RA12/34
SKU:
6421000019238
40,00 lei
| Greutate | 0.39 |
|---|---|
| Tip produs | Robinet dublu |
| Material | Fonta |
| Brand | Everline |
POMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
421650876317
506,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 24 + KIT EVACUARE 3302123+3318073+WIFI
SKU:
3234090881264
4.065,00 lei
| Tip produs | Cazan in condensatie |
|---|---|
| Model | CLAS ONE 24 WIFI |
| Pentru | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Dimensiuni | 74,5 cm x 40 cm x 31,5 cm |
Ventilator axial de perete Fan-Helix 15cm, Alb
SKU:
8699490908488
93,00 lei
| Model | 500.000.006 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
| Material | Plastic |
Ventilator cu pulverizator apa, 40cm, HB5601NG
SKU:
6423808068852
491,00 lei
| Model | HB-5601NG |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | |
| Material | Plastic, Metal |
Ventilator cu picior, 40cm, XB110
SKU:
6423808065066
103,00 lei
| Model | XB110 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator turn, Negru, HB-5950
SKU:
6423808044252
130,50 lei
| Model | HB-5950NG |
|---|---|
| Greutate | 2.8 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 73.7 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator de birou HB-5550
SKU:
6423808026609
60,50 lei
| Model | HB-5550 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior, 40cm, 45W, SF43BK/EPSF-45W
SKU:
5999084960445
166,50 lei
| Model | SF43 BK |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 40 m3h |
| Greutate | 3.3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 60x60x120 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator de masa, 30cm, 35W/40W, Alb, TF311/EPSTF-35W
SKU:
5999084960353
112,00 lei
| Model | TF 311 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 1.7 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 34.5×47 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior, 40cm, 40W, Alb, DA-1610
SKU:
5902628761828
201,00 lei
| Model | DA-1610 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior si telecomanda, 40cm, Alb, DA-1611
SKU:
5902628214614
180,50 lei
| Model | DA-1611 |
|---|---|
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |














