

Instante
INSTANT 11 L TN 90042
SKU:
6426206700027
1.061,00 lei| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 34cm |
| Latime | 14.5cm |
| Montaj | perete |
INSTANT 7 L TN 90044
SKU:
6426206700010
665,50 lei| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 30cm |
| Latime | 12cm |
| Montaj | perete |
Instant electric IWH 50 X02IL TESY
SKU:
3800879115921
546,50 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Instant apa calda |
| Putere | 5000 W |
| Alimentare | Electric |
| Latime | 130 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 200 mm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 76 mm |
| Clasa energetica | A |
| Suprafata montare | Perete |
INSTANT PEGASO PRO 11-GPL GCC1MGAA include taxa verde 4 lei fara tva
SKU:
6938771341906
1.076,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Pegaso Pro |
| Montaj | pe perete |
| Material | cupru + otel |




























