Termice
Termostat boilere electric Tesy Bilight, cod piesa 102188
SKU:
3800879902705
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
679735 – Soba de gatit TIP:A/ C: maro email ; /TIP:ST
SKU:
5949094035480
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba de gatit |
| Greutate | 43.6 Kg |
| Dimensiuni | 780x730x420 mm |
Ventilator cu picior, 40cm, 45W, SF43BK/EPSF-45W
SKU:
5999084960445
Centrala termica in condensatie WKD5471000000/EU2T – 26.5Kw + Kit de evacuare
SKU:
5907510156423
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Centrala termica |
| Dimensiuni | 700 x 400 x 385 mm |
| Putere | 26.5 kw |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Soba Teracota 5R 45x55x135cm
SKU:
4000000557920
| Culoare | Maro deschis |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 320 Kg |
| Dimensiuni | 45x55x135 cm |
Usa Soba+Cenusar Economica III H270+140mm B250mm, cod 681633
SKU:
5949094062608
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |
Semineu combustibil solid Termo Kolubara / Elegant A
SKU:
8606005038387
| Culoare | Negru#Visiniu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 60 kg |
| Putere | 8 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Klasik (S)
SKU:
8606005038202
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 39 Kg |
| Putere | 5 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Dimensiuni | 330x360x930mm. |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |
Semineu combustibil solid Termo Kreka Luxx
SKU:
8606005038226















Centralele termice pentru apartament, boilerele, panourile solare și pompele de căldură sunt elemente esențiale în asigurarea confortului termic și a necesităților de apă caldă în locuințe.