Plinta
Plintă PVC VOX ESPUMO 203 gri cald 240x8x1.6 cm pentru interior umed
SKU:
5905952286678
53,00 lei
| Tip produs | Plinta/bagheta |
|---|---|
| Model | Plinta |
| Utilizare | Interior, Incapere umeda |
| Pentru | Mocheta, Pardoseala laminat, Pardoseala parchet, Placi ceramice, PVC / vinil |
| Material | Plastic |
| Culoare | Gri luminos |
| Montaj | Lipire |
| Inaltime | 80 mm |
| Lungime | 2.400 mm |
| Grosime | 16 mm |
Plinta 622 stejar alb Esquero
SKU:
5905952231258
22,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar alb |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 622 |
Plinta 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952231234
22,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Plinta 613 stejar japonez Esquero
SKU:
4000000516552
22,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar japonez |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 613 |
Plinta 606 stejar noduros Esquero
SKU:
5905952180303
22,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Plinta 553 stejar argintiu Smart flex
SKU:
5905952111666
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar argintiu |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 553 |
Plinta 545 smart flex lemn african 250
SKU:
5905952063828
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Lemn african |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 545 |
Plinta 530 stejar arizona Smart flex
SKU:
5905952037386
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Arizona |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 530 |
Plinta 517 negru Smart flex
SKU:
5905952038352
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 517 |
Plinta 508 stejar inchis Smart flex
SKU:
5905952037218
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar inchis |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 508 |
Plinta 609 pin plin Esquero
SKU:
5905952180365
17,50 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Plinta 537 stejar boieresc Smart flex
SKU:
5905952111642
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar boieresc |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 537 |
Plinta 527 fag jutland Smart flex
SKU:
5905952037355
18,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Fag jutland |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 527 |














