Utilaje pentru constructii
Scară dublă 1.5m lemn Alverosal, 4 trepte, interior/exterior, 100kg, SR EN 131-2
SKU:
5949057500529
222,50 lei
| Tip produs | Scara |
|---|---|
| Model | Scara |
| Utilizare | Interior, Exterior |
| Material | Lemn |
| Lungime | 1,5 m |
| Latime | 50 cm |
| Greutate | 6 kg |
| Functii | Pliabil |
Anvelopa pentru roata roaba, diverse dimensiuni, LT35714, LT35715
SKU:
6421948357157
48,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35714, LT35715 |














