Materiale de constructii
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000508458
118,00 leim²
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Lungime | 6000 mm |
| Latime | 1000 mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Panou sandwich termoizolant perete 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000510949
106,00 leim²
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Latime | 1000 mm |
| Lungime | 6000mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Pasta de imbinare SUPER RIGIPS 25KG
SKU:
5948591003190
97,50 lei
| Brand | Rigips |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 5 |
| Greutate | 25 |
Pavaj Civic relief 20x20x6 cm Elpreco, antracit
SKU:
4000000417231
74,50 lei
| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
Pavaj Civic relief 20x20x6 cm Elpreco, galben
SKU:
4000000375784
74,50 lei
| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Galben |
Piuliță hexagonală cu autoblocare M14 DIN985 otel zincat
SKU:
4000000566786
0,75 lei
| Tip produs | Piulita |
|---|---|
| Model | Piulita cu autoblocare |
| Dimensiune | M14 |
| Diametru | 14 mm |
| Material | Otel |
| Pentru | Interior |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm Antifoc Siniat Nida Smart
SKU:
6423077000379
63,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, Hydro Siniat Nida Smart, verde, 163805
SKU:
6423077000669
62,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, Siniat Nida Acustic 136768
SKU:
6423077013331
64,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, standard Siniat Nida Smart 148279
SKU:
6423077000058
41,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 9.5x1200x2600mm, standard Siniat Nida Smart 190137
SKU:
6423077000850
35,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 9.5 mm |














