Materiale de constructii
Glet pe baza de ciment pentru finisaj interior Apla FILL 20KG
SKU:
5948596005229
64,50 lei
| Brand | Apla |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.8-1.5 |
| Greutate | 20 |
Glet pe baza de ciment pentru finisaj interior Apla FILL 5KG
SKU:
5948596000019
20,00 lei
| Brand | Apla |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.8-1.5 |
| Greutate | 5 |
JAZZ.Cilindru AMPRENTA,L=26+10+26=62mm,AU 5chei
SKU:
5949064200269
59,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Jgheab metalic Bravo 3m Ø150mm rosu oxid pentru drenaj acoperis
SKU:
5948988014396
73,50 lei
| Brand | BRAVO INTERNATIONAL RO SRL |
|---|---|
| Tip produs | Jgheab |
| Model | Jgheab |
| Utilizare | Drenaj acoperis |
| Material | Metal |
| Lungime | 3.000 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Durata de viata | 60 ani |
| Alte caracteristici | Rezistent la zgariere |
| Culoare | Rosu oxid |
| Pentru | Constructii |
Jgheab RAL 3011 D125|150
SKU:
5945738056668
78,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 125, 150 |
Jgheab RAL 8017 D125|150
SKU:
5945738057184
92,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 125, 150 |
KALE: 152R-35 Broasca ext.fara cilindru, culoare:AURIU, C/L=85
SKU:
8699258207266
72,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | crom/auriu |
LACAT ALAMA VERIGA LUNGA 30MM Y110B/30/147/1
SKU:
5052847099445
33,00 lei
| Material | Alama/Otel |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | auriu |
Masca cu geam protectie si casti antifon 74462
SKU:
5906083744624
57,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | 74462 |
MOMENT SPUMA DE PISTOL 700ML 1866224
SKU:
9000100896016
31,00 lei
| Greutate | 0.84 |
|---|---|
| Brand | Moment |
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | Fix&Fill |
| Culoare | Galben |
| Volum | 700ml |
Mortar Tencuiala Clasic KLASIKO ADEPLAST MTC 30KG
SKU:
5945762003188
22,50 lei
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45641 |
| Greutate | 30 |
Onduband Aluminiu – 10cmx5m
SKU:
3467670020801
43,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Aluminiu |
| Dimensiuni | 10cmx5m |
Onduband Aluminiu – 20cmx10m
SKU:
3467670010673
150,00 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Aluminiu |
| Dimensiuni | 20cmx10m |
Onduband Aluminiu – 30cmx10m
SKU:
3467670000339
222,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Aluminiu |
| Dimensiuni | 30cmx10m |














