Acoperis
Banda Precomprimata B 300 Bg – 30/7-12x6m
SKU:
4000000548843
85,50 lei
| Brand | Temad |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Dimensiuni | 30/7-12x6m |
Bordura fronton – 312 mm RAL 3011
SKU:
6426282560102
44,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 312 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura fronton – 312 mm RAL 8017
SKU:
6426282560263
44,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 312 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura la perete – 208 mm RAL 3011
SKU:
6426282561451
31,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura la perete – 208 mm RAL 8017
SKU:
6426282561611
29,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Burlan PVC Bordeau D80
SKU:
5902241617076
54,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Bordeau |
| Diametru (mm) | 80 |
| Lungime | 3m |
Burlan-Prelungire RAL 3011 D90
SKU:
5945738061273
26,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 90 |
Burlan-Prelungire RAL 8017 D90
SKU:
5945738061532
31,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 90 |
Burlan-ramificatie PVC Brown D80
SKU:
5902241617519
36,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Brown |
| Diametru (mm) | 80 |
| Unghi | 67 |
Burlan-ramificatie PVC Bordeau D80
SKU:
5902241617526
36,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Bordeau |
| Diametru (mm) | 80 |
| Unghi | 67 |
Burlan-surub brat 2buc/set PVC Brown 180mm
SKU:
5948988063455
20,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Brown |
| Lungime | 180mm |
Capac canalizare fonta rotund 700 mm C250 negru Standart Park 28 kg
SKU:
6426282034023
582,50 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Suport sustinere, Finalizare |
| Material | Fonta |
| Diametru | 700 mm |
| Culoare | Negru intens |
| Adancime | 80 mm |
| Greutate | 28 kg |
Capac fonta VODALAND 320×320 mm cu rama B125 pentru canalizare exterior negru
SKU:
6427669002277
200,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Inaltime | 37 mm |
| Lungime | 320 mm |
| Latime | 320 mm |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii, Suporta greutati mari |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
Capac rotund Vodaland PP negru D.800mm H.80mm pentru canalizare exterioară
SKU:
6426282034511
269,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 80 mm |
| Diametru | 800 mm |
| Alte caracteristici | Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Culori rezistente, Anticoroziv, Rezistenta in timp, De folosinta indelungata |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Constructii, Parc, Spatii publice |
| Greutate | 6,42 kg |
Carlig Jgheab combi RAL 3011 D125
SKU:
5945738033614
11,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 125 |
Carlig Jgheab combi RAL 8017 D125
SKU:
5945738033676
13,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 125 |
Carlig Jgheab RAL 3011 D125/160
SKU:
5945738032631
11,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 125/160 |
Carlig Jgheab RAL 3011 D125/210
SKU:
5945738032778
13,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 125/210 |
Carlig Jgheab RAL 8017 D125/160
SKU:
5945738032686
13,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 125/160 |
Carlig Jgheab RAL 8017 D125/210
SKU:
5945738032839
16,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 125/210 |
Coama unghiulara – 312 mm RAL 3011
SKU:
6426282563707
43,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 312 |
| Grosime | 0.4 |
Coama unghiulara – 312 mm RAL 8017
SKU:
6426282563868
51,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 312 |
| Grosime | 0.4 |
Cot 60 grade D90 RAL 3011 D90
SKU:
5945738045907
22,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 90 |
| Unghi | 60 |














