Gresie si Faianta
Gresie Sahara Noir 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991492410
Gresie portelanata rectificata Erebus Black, 60x120cm, ERB93PAR, negru, finisaj lucios
SKU:
8691273013877
Gresie portelanata rectificata Castelo tip marmura, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
8698541008474
| Gama | Castelo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Statuario Full Lap 1. BEYAZ -KP 60*120 2.17mp/cut
SKU:
8681575025241
Gresie Unique Blanco 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991380243
| Gama | Unique |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej COSMOS 5615 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745561517
Faianta bej TIBETSTONE TBT02 model Monocolor 25×75 cm
SKU:
8691273007333
Gresie alba AVENUE 9473 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745947311
Gresie portelanata maro SPARTA 9294 model piatra 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745929416
| Gama | SPARTA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Egeo Gris 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991430948
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
FAIANTA 3467 EXCELSIS WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
SKU:
3800745346718
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
FAIANTA 3468 EXCELSIS WAVES WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
SKU:
3800745346817
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Gresie Nyra Meteor Mat 60x120x0.9 cm, HCQ8
SKU:
788845004154
| Gama | Nyra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Nyra Charcoal Mat 60x120x0.9 cm, HCQ9
SKU:
788845004161
| Gama | Nyra |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Travertine White Vein Mat 60x120x0.9 cm, A8UW
SKU:
788845778406
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Travertine Pearl Vein Mat 60x120x0.9 cm, AFUB
SKU:
788845799319
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Statuario SUPREMO Mat 60x120x0.9 cm, A4QY
SKU:
788845718310
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Calacatta PRESTIGIO Mat 60x120x0.9 cm, A4QX
SKU:
788845718303
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Calacatta IMPERIALE Mat 60x120x0.9 cm, A4QZ
SKU:
788845718327
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Onyx White 60x120x0.9 cm, AJBO
SKU:
788845844941
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Semilucios |
Gresie Marvel Calacatta Extra 60x120x0.9 cm, A208
SKU:
788845671592
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Vision Grey Mat 60x120x0.9 cm, HCJW
SKU:
788845998644
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Taupe Mat 60x120x0.9 cm, A6Q6
SKU:
788845748355
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Pearl Mat 60x120x0.9 cm, A6Q7
SKU:
788845748362
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Ivory Mat 60x120x0.9 cm, A6Q3
SKU:
788845748324
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Grey Mat 60x120x0.9 cm, A6Q8
SKU:
788845748379
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Mix Pearl Mat 60x120x0.9 cm, A80J
SKU:
788845783066
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance White Mat 60x120x0.9 cm, AJNO
SKU:
788845850089
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Smoke Mat 60x120x0.9 cm, AJNV
SKU:
788845850157
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Pearl Mat 60x120x0.9 cm, AJNT
SKU:
788845850133
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Grey Mat 60x120x0.9 cm, AJNU
SKU:
788845850140
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Ash Mat 60x120x0.9 cm, AJNR
SKU:
788845850119
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Naos White Rec 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8654430010611
Gresie Dakota Dark Grey 1. 60x60x2cm 0.73mp/cut
SKU:
8681575008676
Gresie Ayrona Acero 33×33 cm, model ciment, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584083
Faianta Varese Grey 4641, model ciment, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745464115
Faianta rectificata Cemento Salvia Diamond Green 3401, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340112
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Viola Umbrella Red 3199, tip decor, 50×60 cm, rosu
SKU:
3800745319910
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Santana Mix Grey 9357, tip piatra, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745935714
| Gama | Santana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |














