Mobilier gradina
BALANSOAR HERNING MIRPOL 7750270
SKU:
5908227363883
1.917,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
BALANSOAR INES CREAM MIRPOL
SKU:
5901738194366
1.691,50 lei
| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Balansoar |
| U.M. | BUC |
| Material | Poliester |
Leagan Fotoliu suspendat Larisa tip Cocon, pentru Gradina, cu Perne si Suport Metalic MIR-B3314SBK
SKU:
5902659143952
1.003,50 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE) |
|---|---|
| Greutate | 35 kg |
Postament Umbrela MIRPOL Havana SJ-060-12
SKU:
5902659148025
142,50 lei
| Material | Rasina impermeabila |
|---|---|
| Greutate | 12.5 kg |
Scaun din otel si polirattan Hercules clasic pentru gradina
SKU:
5908227361124
141,50 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE) |
|---|---|
| Greutate | 2.5 kg |
Scaun practic din otel Arkadia pentru terasa si gradina
SKU:
5902659141583
204,00 lei
| Material | Otel |
|---|---|
| Greutate | 3.5 kg |
Set coltar cu masa Family din polirattan, pentru 5 persoane, gri
SKU:
5902659142177
3.075,00 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE), Poliester |
|---|---|
| Greutate | 60 kg |
SET MOBILIER GRADINA MEBLI ABER Mirpol
SKU:
5908227361346
1.619,50 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
SET MOBILIER GRADINA OSMAN Mirpol 6+1
SKU:
5901738196322
2.409,00 lei
| Material | Otel, Sticla securizata |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
Sezlong de gradina Mirpol Lord negru MIR-210589C
SKU:
5902659147110
727,00 lei
| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Sezlong |
| U.M. | BUC |
| Material | Textilen |
Balansoar de gradina cu functie culcat, 3 locuri, culoare maro cappuccino, 230x120x164 cm, 300 kg
SKU:
5908227369625
1.345,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 46.5 kg |
Balansoar verde cu alb 3 persoane cu copertina LIVIA GREEN
SKU:
5902659146984
502,50 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 17.5 kg |
Casa de unelte de gradina Hesler Mirpol
SKU:
5905610250447
1.638,00 lei
| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Depozit unelte |
| U.M. | BUC |
| Material | PP |
Umbrela de gradina cu brat extensibil,300cm x 250cm, culoare maro
SKU:
5908227367997
533,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 13 kg |
Umbrela de gradina Havana cu inclinatie, culoare antracit
SKU:
5902659145383
205,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 6.5 kg |
Umbrela de gradina Havana cu inclinatie, culoare verde
SKU:
5901738193376
205,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 6.5 kg |














