Sigurante
CONTACTOR A9C20731 ICT 25A 1NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088568
133,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20731 |
CONTACTOR A9C20732 ICT 25A 2NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088575
148,00 lei
| Brand | Schneider |
|---|---|
| Gama | Acti9 |
CONTACTOR A9C20834 ICT 25A 4NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088599
213,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20834 |
CONTACTOR A9C20842 ICT 40A 2NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088605
276,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20842 |
CONTACTOR A9C20844 ICT 40A 4NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088629
359,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20844 |
CONTACTOR A9C22712 ICT 16A 2NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480097058
151,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C22712 |
Contactor A9C22722 ICT 20A 2NO 230-240Vca 50Hz montaj tablou electric plastic
SKU:
3606480097072
165,50 lei
| Tip produs | Contactor |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Montaj | Clema |
CONTOR PE SINA DIN ANALOGIC 1 MODUL 1X45A MF0028-02800 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273506
127,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
CONTOR PE SINA DIN DIGITAL 1 MODUL 1X45A MF0028-02801 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273513
117,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
CONTOR PE SINA DIN DIGITAL 4 MODULE 1X100A MF0028-02806 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273537
119,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Disjunctoare motor Schneider TeSys GV2ME21AP 17-23A termo-magnetic IP20
SKU:
3606489607715
254,50 lei
Easy9 Intreruptor aut. 1P+N 4500 B 6A
SKU:
3606486404805
41,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Gama | Easy 9 |
| Model | EZ9P32106 |
| Curent nominal (A) | 6 |
| Culoare | gri |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Inaltime | 81 |
| Latime | 18 |
| Numar de poli | 1P+N |
| Capacitate de rupere | 4.5 |
| Montaj | sina DIN |
| Tensiune | 230 |
| Curba de declansare | B |
| Adancime | 78 |
GV2ME07AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 1.6-2.5A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607654
140,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
GV2ME08AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 2.5-4A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607661
165,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
GV2ME10AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 4-6.3A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607678
146,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
GV2ME14AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 6-10A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607685
170,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
GV2ME16AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 9-16A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607692
197,00 lei
| Gama | Tesys |
|---|---|
| Lungime | 45mm |
| Latime | 89mm |
| Greutate | 0.26kg |
GV2ME22AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 20-25A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607722
269,00 lei
| Gama | Tesys |
|---|
GW90028 – INTRERUPATOR AUTOMAT 20A, 1P+N, 4,5KA, C 1M include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564056473
24,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW90029 |
GW92105 – INTRERUPATOR AUTOMAT 6A, 1P, 4.5KA, C/ include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564223912
19,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW92106 |
GW92109 – INTRERUPATOR AUTOMAT 20A, 1P, 4.5KA, C/ include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564223950
20,00 lei
| Greutate | 0.13 |
|---|---|
| Tip produs | Disjunctor |
| Brand | Gewiss |
INTRERUPATOR AUTOMAT 10A, 1P+N 4500 AC A C10A (EZ9P32610/A9N21546) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940102
25,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
INTRERUPATOR AUTOMAT 10A, 3P 4500 AC A C10A (EZ9F32310/A9K24310) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493033
73,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9K24310 |
INTRERUPATOR AUTOMAT 16A, 1P+N 4500 AC 16A (EZ9P32616) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940119
25,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
INTRERUPATOR AUTOMAT 20A, 1P+N 4500 AC A C20A (EZ9P32620) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940126
25,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 1P 4500 AC A C25A (EZ9F32125)/A9K24125 include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481492883
24,50 lei
| Greutate | 0.11 |
|---|---|
| Brand | Schneider Electric |
| Tip produs | Disjunctor |
| Culoare | Gri |
| Latime | 1,8 cm |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 1P+N 4500 AC 25A (EZ9P32625/A9N21549) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940133
27,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | EZ9P32625 |
| Culoare | gri deschis RAL 7035 |
| Montaj | sina DIN |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 3P 4500 AC A C25A (EZ9F32325/A9K24325) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493064
73,00 lei
| Tip produs | Siguranta |
|---|---|
| Model | Disjunctor |
| Pentru | Protectie, Siguranta, Distributie energie electrica |
| Culoare | Gri |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 4P 4500 AC A C25A (EZ9F32425/A9K24425) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493156
119,00 lei
| Tip produs | Siguranta |
|---|---|
| Model | Disjunctor |
| Pentru | Protectie, Siguranta, Distributie energie electrica |
| Culoare | Gri |
INTRERUPATOR AUTOMAT 40A, 1P+N 4500 AC 40A (EZ9P32640/A9N21551) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940157
64,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | EZ9P32640 |
| Culoare | gri |
| Montaj | sina DIN |














