Prize
050331/050191 – HELIUM- PRIZA MOBILA ALBA/ include taxa verde 0.07 lei fara tva
SKU:
4000000274001
18,50 lei
| Brand | Legrand |
|---|
GW20203 – PRIZA STANDARD ITALIAN 10/16A,MODULARA ,1M,ALB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
8011564487741
12,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW20203 |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Montaj | incastrat |
| Utilizare | interior |
GW20265 – PRIZA SCHUKO 16A,MODULARA,2M,ALB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
8011564352070
13,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 250 V |
GW21265 – PRIZA SHUKO 16A MODULARA 2M,NEGRU include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
4000000496649
22,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Gama | System negru |
| Montaj | ingropat |
| Culoare | negru |
INTRERUPATOR DUBLU PT GRI OCTANS 104-020001-102 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453000936
13,00 lei
| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | albgri |
| Material | plastic |
| Latime | 68.5mm |
MF0012-04839 PRIZA MODULARA 2 PIN ALB2002 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123252
6,80 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tip produs | Prize modulare |
MF0012-04842 PRIZA MODULARA SHUKO ALB2001 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806123276
9,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Prize schuko |
MF0012-04845 PRIZA MODULARA TV ALB2003 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123290
7,80 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tip produs | Prize TV |
MF0012-86050 PRIZA SHUKO P.SINA DIN
SKU:
6421806121760
15,50 lei
| Inaltime | 77 mm |
|---|---|
| Tip produs | Priza |
| Adancime | 63 mm |
| Latime | 45 mm |
| Model | Schuko |
| Tensiune | 230 V |
| Frecventa(Hz) | 50 Hz |
| Culoare | Alb |
| Brand | Comtech |
Priza antenă R/TV SDD113471, aluminiu, sub tencuială, IP 20, interior
SKU:
3606481466907
39,50 lei
| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Model | Priza antena R/TV |
| Cod produs | SDD113471 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
Priza dubla EL-JAZZ antracit sub tencuiala 250V IP20 EL0072930
SKU:
8698802611672
24,00 lei
| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | EL0072930 |
| Latime | 130 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Adancime | 40 mm |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 250 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
Priza dubla EL-JAZZ negru mat 130x100mm IP20 montaj sub tencuiala EL0072910
SKU:
8698802611559
24,50 lei
| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | EL0072910 |
| Latime | 130 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Adancime | 40 mm |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 250 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
Priza dubla incastrata Elbi Jazz alb EL0072832, 16A, 220-240V, IP20
SKU:
8698802609839
16,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
| Tensiune | 220-240 |
Priza dubla incastrata Legrand New Suno 721126, alb, protectie copii, IP20
SKU:
3414972046459
35,00 lei
| Brand | Legrand |
|---|---|
| Gama | New Suno |
| Model | 721126 |
| Numar prize | 2 |
| Material | metal + plastic |
| Culoare | alb |
| Grad de protectie | IP20 |
| Frecventa(Hz) | 50 – 60 |
| Curent nominal (A) | 16 |
| Lungime | 104 |
| Latime | 86 |
| Adancime | 51.3 |
| Inaltime | 104 |
| Dimensiuni | 104 x 86 x 51.3 |
| Temperatura de lucru (grade C) | -5 ~ +35 |
| Greutate | 0.11 |
Priza dublă UTP 2xRJ45 Cat6e antracit EL-JAZZ 100x100mm sub tencuială IP20
SKU:
8698802611306
63,00 lei
Priza electrică EL-JAZZ antracit 100x100mm montaj sub tencuială IP20 250V
SKU:
8698802608887
19,50 lei
| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | EL0072929 |
| Latime | 100 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Adancime | 50 mm |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 250 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
Priza electrică EL-JAZZ CP negru mat 100x100mm montaj sub tencuială IP20
SKU:
8698802608856
18,50 lei
| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | EL0072909 |
| Latime | 100 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Adancime | 50 mm |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 250 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
Priză Schuko aplicată 95x95mm IP65 cu capac rabatabil pentru exterior 137.6407
SKU:
8001636237374
95,00 lei
| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | 137.6407 |
| Montaj | Pe tencuiala |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Utilizare | Exterior, Incapere umeda |
| Tensiune | 250 V |
Priza Schuko Ovivo Grano Argintiu 16A montaj incastrat 90x90mm
SKU:
8699310541772
19,00 lei
| Brand | TOBIMAR SRL |
|---|---|
| Tip produs | Priza electrica |
| Material | Policarbonat |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate | 0.09 |
Priza simpla incastrata Elbi Jazz alb EL0072831, 16A, 220-240V, IP20
SKU:
8698802608733
13,50 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
| Tensiune | 220-240 |
PRIZA SIMPLA PT CU CP+CAPAC ALB+RAMA GRI OCTANS 104-020007-118
SKU:
8680453001414
12,00 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | gri |
| Material | policarbonat |
| Latime | 68.5mm |
PRIZA SIMPLA ST CU CP CU RAMA SUBTIRE ALBA LARISSA 103-191921-117 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453133733
13,00 lei
| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | ingropat |
| Culoare | alb |
| Material | policarbonat |
| Latime | 90mm |
PRIZA SIMPLA ST CU CP+PROTECTIE COPII+RAMA SUBTIRE ALBA LARISSA 103-191921-119 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453133795
14,50 lei
| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | ingropat |
| Culoare | alb |
| Material | policarbonat |
| Latime | 90mm |
Priza tripla Quatric PT 0312H, 230V, 16A, cu protectie pentru copii, interior
SKU:
4004282403128
22,50 lei
| Tip produs | Prize PT |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Tensiune | 230V |
QC-4-120 Practic Priza simpla cu CP incl taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5948833039369
5,00 lei
| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | 4-120 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 230 V |














