Electrice
Cafetiera ERT-MN 453 12 cesti aluminiu argintiu pentru aragaz gaz/electric
SKU:
6423808015177
54,50 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| Alte caracteristici | Rezistent la zgarieturi |
| Culoare | Argintiu |
Canal cablu Comtec 2000 semirotund gri PVC ignifugat 75x18mm 2m
SKU:
4000000564119
31,00 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Lungime | 2000mm |
| Latime | 75mm |
| Material | PVC ignifugat |
| Adancime | 18mm |
Canal cablu semirotund gri 69×18 mm, 2 m, rigid, interior
SKU:
4000000564102
31,00 lei
| Tip produs | Canal cablu |
|---|---|
| Grad de protectie | Fara |
| Utilizare | Protectie |
| Alte caracteristici | Rigid |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Cablu |
| Latime | 69 mm |
| Inaltime | 18 mm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | 69×18 mm 2m |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Montaj | Pe tencuiala |
CANTAR DE BUCATARIE CU BOL, HEINNER, MAX 5KG DISPLAY LCB,BLEU HKSBTC5P
SKU:
5949088545148
69,50 lei
| Material | Plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
CES1-CUTIE CU ECLISA LEGATURA PLATBANDA CU PLATBANDA 30-40MM
SKU:
4000000539063
126,50 lei
| Material | otel galvanizat |
|---|
Conductor Fy (6.0) / maro /ml
SKU:
5944011009841
5,10 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| Material | Cupru/PVC |
| U.M. | ml |
| Culoare | maro |
Conductor MyF (4.0 ) / rosu /ml
SKU:
5944011006529
3,00 lei
| Material | Cupru+PVC |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Culoare | rosu |
| Tensiune | 450/750 V |
CONTACTOR A9C20731 ICT 25A 1NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088568
133,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20731 |
CONTACTOR A9C20732 ICT 25A 2NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088575
148,00 lei
| Brand | Schneider |
|---|---|
| Gama | Acti9 |
CONTACTOR A9C20834 ICT 25A 4NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088599
213,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20834 |
CONTACTOR A9C20842 ICT 40A 2NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088605
276,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20842 |
CONTACTOR A9C20844 ICT 40A 4NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088629
359,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20844 |
CONTACTOR A9C22712 ICT 16A 2NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480097058
151,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C22712 |
Contactor A9C22722 ICT 20A 2NO 230-240Vca 50Hz montaj tablou electric plastic
SKU:
3606480097072
165,50 lei
| Tip produs | Contactor |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Montaj | Clema |
CONTOR PE SINA DIN ANALOGIC 1 MODUL 1X45A MF0028-02800 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273506
127,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
CONTOR PE SINA DIN DIGITAL 1 MODUL 1X45A MF0028-02801 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273513
117,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
CONTOR PE SINA DIN DIGITAL 4 MODULE 1X100A MF0028-02806 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273537
119,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
CORP CIL APARENT EL 2X18W NEW IP65 NV-4201.42218 EL0044308 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027108625
87,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 18 W |
CORP CIL APARENT EL 2X36W IP65 NV-4201.42236 EL0044310 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027108632
111,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 1.270 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 220/240 V |
| Greutate | 1,4 kg |
CORP CIL APARENT EM 1X36W IP 65 NV-4201.42136 EL0044314 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027108663
102,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 1.270 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 220/240 V |
| Greutate | 1 kg |
CORP CIL LED APARENT ,IP65 20W NV-4201.2011 EL0031546 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
5949027074395
89,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 600 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 230 V |
| Greutate | 0,85 kg |
Corp de iluminat aparent electronic 1x18W IP65 NV-4201.42118 NOVELITE EL0044313
SKU:
5949027108656
81,00 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 0.59 kg |
| Putere | 1x18W |
| Cod produs | EL0044313 |
| Dulie | G13 |
Corp de iluminat de interior SLIM-24 /056-003-0024 Horoz
SKU:
8680985530628
54,00 lei
| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 24 W |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
CORP IP 65 CU LED 20W(ECHIV.2X18W)6500K-Y (27951) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668027951
126,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Putere | 21W |
| Tensiune | 220-240V |
CORP IP 65 CU LED 40W(ECHIV.2X36W)6500K-Y (27968) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668027968
190,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Putere | 40W |
| Tensiune | 220-240V |
Corp Led Samsung 120cm 120LM/WATT SKU-665 VT-8-40 3000K
SKU:
3800157632201
97,50 leiBUC
| Tip Produs | Panel led |
|---|---|
| Brand | V-TAC |
CORP LED T 8 20W 6500K-Y (28248) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668028248
105,00 lei
| Brand | Hepol |
|---|---|
| Clasa energetica | F |
| Tensiune | 230 |
CORP LED T8 10W 6500K Y-28231 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
5948668028231
66,50 lei
| Brand | Hepol |
|---|---|
| Clasa energetica | F |
| Tensiune | 230 |
CORP TIP JB CU TUB LED 1*18W,6400K ,NV-4101.31201 EL0032651 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027076214
43,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat aplicat |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 1.215 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 230 V |
| Greutate | 0,6 kg |
CORP TIP JB CU TUB LED 2*8W, 6400K, NV-4101.32101 EL0032649 include taxa verde 3.5 lei fara TVA
SKU:
5949027076191
55,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat aplicat |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 620 mm |
| Greutate | 0,55 kg |
Cuptor cu microunde Heinner 20L, 700W, alb
SKU:
5949494025562
382,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Capacitate | 20 l |
| Alte caracteristici | Temporizator Semnal sonor la finalizarea programului |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 33.6 cm |
| Inaltime | 25.9 cm |
| Trepte de putere | 5 |
CUPTOR ELECTRIC INCORPORABIL GORENJE BOS67371CLI, 77L, 12 FUNCTII
SKU:
3838782613647
2.154,00 lei
| Brand | Gorenje |
|---|---|
| Tip produs | cuptor |
| Putere | 3500 |
| Model | BOS67371CLI |
| Alte caracteristici | design retro; HomeMade Plus; programator electronic cu afisaj retro; PerfectGrill; ExtraSteam; Gratin; ghidaje de sarma; siguranta termoelectrica |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Culoare | bej |
| Material | tabla emailata |
| Volum | 77 |
| Alimentare | electric |
CUPTOR MICROUNDE SAMUS SMC-20MW1 20L 700W 6 TREPTE PUTERE
SKU:
6425053016275
261,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Alte caracteristici | Temporizator Iluminare interioara Semnal sonor la finalizarea programului |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Latime | 44.6 cm |
| Adancime | 35.2 cm |
| Inaltime | 24.3 cm |
| Greutate | 9.4 Kg |
| Capacitate | 20 l |
DESPINA INTRERUPATOR CAP SCARA CLIPS ST ALB 102-190035-109 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453169916
10,00 lei
| Brand | MONO Electric |
|---|---|
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Material | ABS + otel galvanizat |
DESPINA INTRERUPATOR DUBLU CLIPS ST ALB CU LED 102-190035-103 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453169978
13,50 lei
| Brand | MONO Electric |
|---|---|
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Material | ABS + otel galvanizat |
DL66856 MODUL LED 220V 18W 6500K 1620LM 80X80
SKU:
5949054918198
23,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | Rece |
| Putere | 18W |
| Tensiune | 230V |
DROSER EL 2X36W TUB T8 NV-4301.12236 EL0039156 include taxa verde 0.15 lei fara tva
SKU:
5949027091286
38,50 lei














