Electrice
BEC LED 3W 6400K G9 220-240V 001-023-0003 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985538204
10,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED 8W GU10 3000K 175-250V 001-002-0008 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985550138
9,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E14 10W 4200K, 175-250V 001-003-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563404
9,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E14 10W 6400K, 175-250V 001-003-0010 include taxa verde 0.55 lei fara TVA
SKU:
8680985563381
12,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E27 10W 4200K, 175-250V 001-041-0010 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554235
15,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB E27 15W 6400K, 175-250V 001-006-0015 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985523118
14,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB GALBEN 3W E27 175-250V 001-017-0003 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985551685
7,30 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | galben |
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB PETA 8W 2700K G9 220-240V 001-045-0008 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554716
11,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB PETA 8W 4200K G9 220-240V 001-045-0008 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554723
11,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED BULB PETA 8W 6400K G9 220-240V 001-045-0008 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554730
12,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED CAPSULE 7W 6400K G9 220-240V 001-023-0007 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985554853
10,40 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED E27/8W/24V/6400K SPN6509Y include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
5949054915302
16,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 24V |
| Tip produs | Becuri LED |
Bec LED filament E27 10W 1250lm 6500K lumina rece A60 Spin
SKU:
5949054912806
17,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 10W |
| Tensiune | 230V |
| Temperatura culoare (K) | Rece |
| Tip produs | Becuri LED |
BEC LED FLOWER 40W E40 4000LM 6500K LOHUIS (32627) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668032627
115,00 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Model | ED90 |
BEC LED LUMANARE 6W 6400K E14 175-250 001-003-0006 include taxa verde 0.50 lei fara TVA
SKU:
8680985550152
5,80 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Becuri LED |
Bec LED PHILIPS 10 75W 1055lm 865(CDL) A60, E27 C include taxa verde 0.70 lei fara TVA
SKU:
8720169253193
15,50 lei
| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |
Bec LED PHILIPS 4.9-40W 470lm 827(WW)B35, E14 C include taxa verde 0.70 lei fara TVA
SKU:
8719514312524
12,00 lei
| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |
Bec LED PHILIPS 7-60W 806lm 827(WW) ST64 E27 C include taxa verde 0.70 lei fara TVA
SKU:
8718699763053
23,00 lei
| Putere | 7 W |
|---|---|
| Culoare | Transparent |
| Lungime | 140 mm |
| Diametru | 64 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 1 Bucati |
| Pentru | Interior |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
Bec LED PHILIPS 8-60W 806lm 865(CDL) A60 E27 C include taxa verde 0.70 lei fara TVA
SKU:
8720169253179
13,50 lei
| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Putere | 7.5W |
| Tensiune | 230V |
| Clasa energetica | A+ |
BEC LED SMART LUMANARE 4.9W RGB+W 2700K CU TELECOMANDA ASC14RGBW include taxa verde 1.61 lei fara TVA
SKU:
5999097933221
38,50 lei
| Putere | 4,9 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 106 mm |
| Diametru | 37 mm |
| Tensiune | 220 V |
| Greutate | 1 Bucati |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
BEC LED SMART MINI GLOBE 4.9W RGB+W 2700K CU TELECOMANDA ASMG14RGBW include taxa verde 1.61 lei fara TVA
SKU:
5999097933146
37,00 lei
| Putere | 4.900 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 88 mm |
| Diametru | 45 mm |
| Tensiune | 220 V |
| Greutate | 1 Bucati |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
BEC NORMAL A-60 E27/5W ECO 6500K LOHUIS (21362)-EV include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668026763
11,00 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Gama | Ecoline |
| Culoare | alb |
| Putere | 5W |
| Tensiune | 230V |
| Clasa energetica | A++ |
BEC NORMAL A-60 E27/7W ECO 6500K LOHUIS(26770/22161)-EV include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668026770
9,10 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Model | A60 |
BEC NORMAL A-65 E27/12W ECO 6500K LOHUIS(24424/23939)-Y include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668024424
15,00 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Model | A65 |
| Putere | 12 |
| Clasa energetica | F |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Dimensiuni | 125 x 65 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 0 – 40 |
| Greutate | 117 |
BEC R39 4W E14 3000K EV-(24998) 3.E-0.26 T.V. include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668024998
19,00 lei
| Brand | Hepol |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Putere | 4W |
| Tensiune | 230V |
BEC R39 4W E14 6500K EV-(25001) 3.E-0.26 T.V. include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668025001
19,00 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Putere | 4W |
| Tensiune | 230V |
| Clasa energetica | G |
BLENDER VERTICAL MUHLER 400W 2IN1 + CHOPPER ALB include taxa verde 0.75 lei fara tva/buc
SKU:
3800139242046
110,00 lei
| Tip produs | Mixer vertical |
|---|---|
| Putere | 400 W |
Boxa portabilă Samus karaoke 8″ (300W) + microfon (fără fir
SKU:
6425053011218
345,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Caracteristici cheie | Microfon Tuner radio |
| Functii | Functie inregistrare, Karaoke, MP3 Player |
| Conectivitate | AUX, Bluetooth, Cititor carduri, USB |
| Autonomie acumulator | 4h |
| Capacitate acumulator | 4400 mAh |
| Tensiune | 220 V |
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 300 w |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Continut pachet | 1 x Boxa, 1 x Microfon fara fir, 1 x Telecomanda |
CAFETIERA DIGITALA HEINNER HCM-1100D, 900W, 1.5L, NEGRU
SKU:
6422921057088
156,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Alimentare | Cafea macinata |
| Material corp | Sticla |
| Alte caracteristici | Sistem Anti-picurare Oprire automata Temporizator Picioruse anti-alunecare Plita incalzita |
| Continut pachet | 1 x filtru de cafea |
| Putere | 900 W |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Cafea |
| Display | LCD |
| Capacitate | 1.5 l |
Cafetiera ERT-MN 453 12 cesti aluminiu argintiu pentru aragaz gaz/electric
SKU:
6423808015177
54,50 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| Alte caracteristici | Rezistent la zgarieturi |
| Culoare | Argintiu |
CANTAR DE BUCATARIE CU BOL, HEINNER, MAX 5KG DISPLAY LCB,BLEU HKSBTC5P
SKU:
5949088545148
69,50 lei
| Material | Plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |














