Plafoniere
ERSTE-PLAFONIERA ANDRA WENGE (3X27), 60W, 6011 EL0030162 include taxa verde 0.11 lei fara TVA
SKU:
5949027071066
269,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
ERSTE-PLAFONIERA LED GLACIER 40W 4000K,2800LM D500 EL0060116 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027122744
158,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
ERSTE-PLAFONIERA_KATE_48LED_24W_6500K_D350 EL0037933 include taxa verde 1.50 lei fara TVA
SKU:
5949027089856
115,00 lei
| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Diametru | 380 mm |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Plafoniera |
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
90,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 2×26 W |
| Cod produs | 400.031.104 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65 ,1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb
SKU:
8699490904084
76,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.010.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65, 1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb / Negru
SKU:
8699490904091
76,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.011.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera exterior Aqua Opaque, 60 W, E27, Alb
SKU:
8699490905265
41,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.000.113 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Interior LED Erste Glacier 1680lm 4000K EL0060115 Culoare Alb
SKU:
5949027122683
153,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alba |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Erste Radiance 24W 1680lm 4000k EL0060120 Culoare Maro si Alb Transparent
SKU:
5949027122805
182,50 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Transparent |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Tiles 1680lm 4000k EL0060119 Culoare Alb
SKU:
5949027122768
120,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Tiles 2500lm 4000K EL0060134, alb 485mm
SKU:
5949027122782
240,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Kare Square Modern, cod 400.031.102, culoare Nuc
SKU:
8699490902745
40,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 26 W |
| Cod produs | 400.031.102 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Katina LED 24W D38cm 71017 incl taxa verde 0.80 lei fara tva
SKU:
5996595710170
136,50 lei
| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Plafoniera |
Plafoniera LED 65W 3 in 1 cu Telecomanda 14621 VT-8504 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656603
288,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 65 W |
Plafoniera LED 65W 3 in 1 cu Telecomanda 76011 VT-8473 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656597
279,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 65 W |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED Blaze 32W 39cm 2240lm 3000-6000K cu telecomandă, Erste
SKU:
5949027130077
175,00 lei
| Tip produs | Plafoniera |
|---|---|
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Bucatarie Living Dormitor Camera copilului Hol Birou |
| Forma | Rotund |
| Culoare | Alb Negru Auriu |
| Clasa energetica | Clasa G |
| Alimentare | La retea |
| Baterii necesare | Nu |
| Diametru | 39 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Lungime cablu | 0 m |
| Latime | 390 mm |
| Adancime | 80 mm |
| Greutate | 1 Kg |
| Tensiune | 220 – 240 V |
| Putere max. per bec | 32 W |
| Clasa | IP 20 |
| Montaj | Tavan |
| Numar surse de iluminat | 1 |
PLAFONIERA LED CARLA PT 24W include taxa verde 0.15 lei fara TVA ALB 6400K 016-058-0024
SKU:
8680985589046
42,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | 100-265v |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8401
SKU:
3800157656542
189,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8401 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8405
SKU:
3800157656566
182,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8405 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
266,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8557
SKU:
3800157656511
339,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8557 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera led cu telecomanda 30W/60W/30W 14911 VT-8556 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656528
336,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8556 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED EL 1981, 4000K, 36w negru
SKU:
3800159028156
828,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 20 W, 40 W |
| Material | Metal, PVC |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K, Lumina neutra |
Plafoniera LED Epsilon 15, 15W, 6400K, 185-265W, cod 027-004-0015, culoare Alb
SKU:
8680985551647
86,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 027-004-0015 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera LED Epsilon 24, 6400K, 185-265V, cod 027-004-0024, culoare Alb
SKU:
8680985551654
114,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Cod produs | 027-004-0024 |
| Temperatura | 6400 K |
PLAFONIERA UF IDEAL AP2 KL162000 include taxa verde 0.8 lei fara TVA
SKU:
5944009079863
149,00 lei
| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Ideal |
| Model | KL162000 |
| Culoare corp | negru + bronz |
| Culoare | fumuriu |
| Numar surse de iluminat | 2 |
| Tipul duliei | E14 |
| Latime | 300 |
| Inaltime | 140 |
| Adancime | 150 |
| Grad de protectie | IP20 |
Plafoniera Ufo Ercyies 15, 15W, 230 x 82 mm, cod 400.004.101 culoare Alb
SKU:
8699490904220
23,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 400.004.101 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Kit LED plafoniera 6500K, 22.5cm NOVELITE
SKU:
5949027083854
28,50 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Tip produs | Kit plafoniera |
| Greutate | 0.159 kg |
| Putere | 18W |
| Cod produs | EL0036443 |
| Temperatura | Lumina rece |
Kit LED plafoniera 6500K NOVELITE
SKU:
5949027083878
33,50 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Tip produs | Kit plafoniera |
| Greutate | 0.208 kg |
| Putere | 24W |
| Cod produs | EL0036446 |
| Temperatura | Lumina rece |
Plafoniera LED 2800K-7000K D600XH80 165-265V LD3820-5
SKU:
4000000542988
187,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 70 W |
| Cod produs | LD3820-5 |
| Temperatura | 2800 K, 7000 K |
Plafoniera LED 3000k-6500K 500xH80mm 96W white HZL-MU-3-4536R
SKU:
4000000541042
176,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 96 W |
| Cod produs | HZL-MU-3-4536R |
| Temperatura | 3000 K, 6500 K |
Plafoniera LED 6500K 510xH80mm 48W culoare gri HZL-B50-4536S
SKU:
4000000540731
102,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 48 W |
| Cod produs | HZL-B50-4536S |
| Temperatura | 6500 K |














