Lanterne
Lampa reincarcabila 9 LED-uri Kim TG-4105.06009 ERSTE EL0018704
SKU:
5949027032654
62,50 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru, Portocaliu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Greutate | 0.35 kg |
| Dimensiune | 205×104 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0018704 |
| Material | ABS |
Lanterna breloc LED 1W Entac Negru EFL-5LED-KC-BL, 30 lumeni, aluminiu, IP44
SKU:
5999097902289
9,40 lei
| Utilizare | In mana |
|---|---|
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
Lanterna LED 1W Entac Aluminiu Negru 1xAA 110 lumeni IP44
SKU:
5999097901565
29,00 lei
| Utilizare | In mana |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Grad de protectie | IP44 |
| Culoare | Negru |
Lanterna LED Entac EFL-2AA-PL, 1W, IP44, plastic, negru, alimentare 2xAA
SKU:
5999097901725
17,50 lei
| Utilizare | In mana |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Greutate | 0.089 |
| Culoare | Negru |
| Grad de protectie | IP44 |
Lanterna Reincarcabila LED 1x5W New Narbo EL0030760
SKU:
5949027072759
39,00 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Negru, Rosu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Dimensiune | 240×85 mm |
| Putere | 5W |
| Cod produs | EL0030760 |
| Material | ABS |














