Plafoniera LED V-TAC 24W Milky Cover 35 cm, alb, temperatura lumina reglabila, IP20
87,50 lei
Cod produs: 3800157682671
Categorie: Aplice si spoturi, Corpuri si surse de iluminat, Electrice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
3800157682671
Categorii: Aplice si spoturi, Corpuri si surse de iluminat, Electrice
Descriere
Descoperiți plafoniera LED V-TAC Milky Cover, o soluție de iluminat modernă și eficientă, cu o putere de 24W și un flux luminos de 2600 lm. Această plafonieră de 35 cm, cu un design elegant de culoare albă, oferă o temperatură a luminii reglabilă, adaptându-se astfel perfect nevoilor dumneavoastră. Datorită tehnologiei LED de calitate, consumul de energie este cu 80% mai mic comparativ cu iluminatul standard, având o durată de viață de până la 20.000 de ore. Este ideală pentru utilizare în interior, în locații precum parcări, pasaje sau centre comerciale, și se instalează cu ușurință pe tavan.
**Caracteristici principale:**
- Tip produs: Plafoniera
- Montaj: Tavan
- Utilizare: Interior
- Formă: Rotundă
- Culoare: Alb
- Clasa energetică: F
- Tensiune: 220-240 V
- Putere maximă: 24 W
- Alimentare: La rețea
- Clasa de protecție: IP20
- Diametru: 350 mm
- Înălțime: 55 mm
- Greutate: 710 g
Această plafonieră funcționează eficient în condiții de temperatură extremă, de la -20 la +45 grade, și nu produce radiații UV sau pâlpâiri, asigurând un confort vizual optim.
Informații suplimentare
| Tip produs | Plafoniera |
|---|---|
| Montaj | Tavan |
| Utilizare | Interior Exterior |
| Forma | Rotund |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetica | Clasa F |
| Tensiune | 220-240 V |
| Putere max. per bec | 24 W |
| Alimentare | La retea |
| Clasa | IP20 |
| Diametru | 350 mm |
| Inaltime | 55 mm |
| Greutate | 710 g |
| Material corp | Plastic |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.







