

Pentru casa ta
Coada rotativa Leifheit Twist Evo pentru mop
SKU:
4006501891143
GRILL SCHMITTER AL TURNAT CERAMIC 28x28CM 343.28 33109
SKU:
5948736004549
Riflaj Linerio S-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270486
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio S-Line Natural 2650x122x16mm
SKU:
5905952270394
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Banda aluminiu cu bitum RINO
SKU:
5948941020488
SIKASEALTAPE-S BANDA HIDROIZOLATIE(1*10M) 123264/ BUC
SKU:
7612894547719
Waffle maker APARAT WAFFE HB-3561 1300W verde-roz
SKU:
6423808021512
TIGAIE DUBLA SCHMITTER GRILL NON STICK 36CM 343.36.T 53578
SKU:
5948736006222
Oala din sticla cu capac, 4.5 litri
SKU:
2015518160571
FOLIE EXTRA SWS,INTERIOR 70mmx30ml 145964
SKU:
5411183161498
DEN BIT STYRO FIX Adeziv pentru polistiren 10KG
SKU:
5948966012352
| Brand | Den Braven |
|---|---|
| Model | DenBit Styro Fix |
| Utilizare | lipirea placilor de polistiren, a panourilor din mai multe straturi; lipirea vatei minerale, a altor materiale termoizolante; lipirea cartonului bituminat pe suprafetele din beton si pentru lipirea cartonului bituminat pe carton bituminat; hidroizolarea partilor subterane ale cladirilor; casnica / industriala |
| Material | pasta bituminoasa cu cauciuc sintetic |
| Culoare | negru |



































