Mobilier living
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Gri 14/cadru negru
SKU:
5901477292064
418,50 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477292088
418,50 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCZ |
| Culoare | Verde, Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Canapea extensibila Zenia gri TAP.137/negru
SKU:
5901477296130
2.078,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Canapea |
| Cod produs | ZENIASZ |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 141 cm |
| Latime | 90 cm |
| Inaltime | 81 cm |
| Material | Textil |
Canapea extensibila Zenia, catifea verde TAP.189/negru
SKU:
5901477296147
2.078,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Canapea |
| Cod produs | ZENIAVZ |
| Culoare | Verde |
| Lungime | 141 cm |
| Latime | 90 cm |
| Inaltime | 81 cm |
| Material | Catifea |
Consola Rossi C, efect marmura neagra
SKU:
5904824405636
240,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Consola |
| Cod produs | ROSSICCMAC |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 100 cm |
| Latime | 30 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
Scaun dining / living Cherry Velvet Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477281235
480,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHERRYVCZ |
| Culoare | Verde, Negru |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 83 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Negru 19/cadru negru
SKU:
5901477292040
514,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCC |
| Culoare | Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
SET mese de cafea Dion efect marmura alba, cadru negru 80×48 / 48×42
SKU:
5904824405735
503,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa de cafea |
| Cod produs | DIONBMAC |
| Culoare | Alb, Negru |
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 48 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
SET mese de cafea Dion efect marmura negru-negru 80×48 / 48×42
SKU:
5904824405728
503,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa de cafea |
| Cod produs | DIONCMAC |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 48 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |














