
Mobilier bucatarie
Masa Aster alb-negru mat, cadru FI100
SKU:
5904824416007
824,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa |
| Cod produs | ASTERBC100 |
| Culoare | Alb |
Scaun bar Chic H-2 cadru negru velvet / curry Bluvel 68
SKU:
5901477298967
422,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHICH2VCCU |
| Culoare | Galben |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Material | Catifea |
Scaun de bar Cherry H-1 Catifea cadru negru-gri Bluvel 14
SKU:
5901477291739
525,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHERRYH1VCSZ |
| Culoare | Gri |
| Latime | 56 cm |
| Inaltime | 105 cm |
| Material | Catifea |
Scaun de bar Chic H-2 Catifea cadru negru-gri Bluvel 14
SKU:
5901477290176
422,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHICH2VCSZ |
| Culoare | Gri |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Material | Catifea |
Scaun de bar Chic H-2 Catifea cadru negru-verde Bluvel 78
SKU:
5901477290190
422,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHICH2VCZ |
| Culoare | Verde |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Material | Catifea |
Scaun dining / bucatarie Alan Catifea Bluvel Bej inchis/cadru negru
SKU:
5904824406855
226,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | ALANVCCB |
| Culoare | Bej, Negru |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 91 cm |
| Material | Metal, Catifea |
Scaun dining / bucatarie Alan Catifea Bluvel Gri 14/cadru negru
SKU:
5904824406886
226,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | ALANVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 91 cm |
| Material | Metal, Catifea |
Scaun dining / bucatarie Chic Brego Gri 07/Negru
SKU:
5904824412245
331,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICBRCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Metal, Textil |
Scaun dining / bucatarie Chic Catifea Bluvel Curry 68/cadru negru
SKU:
5901477283956
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICVCCU |
| Culoare | Galben |
Scaun dining / bucatarie Chic Catifea Bluvel Gri 14/cadru crom
SKU:
5901477294310
363,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICVCHSZ |
| Culoare | Gri, Crom |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / bucatarie Chic Catifea Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477284076
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICVCZ78 |
| Culoare | Verde, Negru |
| Inaltime | 88 cm |
Scaun dining / bucatarie Chic mat Catifea Gri 85/cadru negru
SKU:
5901477294235
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICMVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / bucatarie Chic mat Catifea Negru/cadru negru
SKU:
5901477294204
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICMVCC |
| Culoare | Negru |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Textil |
































