Decoratiuni
BRAD ARTIFICIAL DE CRACIUN VERDE CLASIC ROBEN TOYS 180CM
SKU:
5902634920066
291,00 lei
| Tip produs | Brad |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Material | PVC |
| Brand | Roben Toys |
| Pentru | Interior |
| Inaltime | 180 cm |
Covoraș de baie Inter Ceramic 50×70 cm spumă memory culoare bej
SKU:
6988354235535
58,00 lei
| Greutate | 0.513 kg |
|---|---|
| Brand | Inter Ceramic |
| Tip produs | Covorașe |
| Material | Spuma memory |
| Culoare | Bej |
| Utilizare | Pentru baie |
| Dimensiuni | 50 x 70 cm |














